Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Suzuki | Ignis

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Suzuki Ignis | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:01 Dyqani ,

Suzuki Ignis 4x4

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 12:15 ,

SUZUKI IGNIS 4X4

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 18:16 ,

Suzuki ignis 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 20:55 ,

Shitet motorr 1.3 benzine per Suzuki

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 16:31 ,

Suzuki Ignis 4x4 1.5 benzin gas

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 20:55 ,

SUZUKI-IGNIS-1:3-BENZIN+GAZ-MANUAL VITI-2005-SUPER EKONOMIKE

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 12:59 Dyqani ,

SHITUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 18:31 ,

shitet

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 23:52 ,

Suzuki ignis automat benzin gas zvicra

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Nën 22:05 ,

Kerkoj Me Ble Mecedes W124 E Klas 200D

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 22:33 ,

Suzuki Automat Benzin Gaz 3.000€

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 19:41 ,

3.000€ Diskutushem Benzin Gaz Automat

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 17:34 ,

SHITET SUZUKI IGNIS 1.3 Nafte 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 20:51 ,

OKAZION ❗️Automat Benzin Gaz 3.000€

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 18:49 ,

Suzuki Ignis

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Tet 13:06 ,

Suzuki Ignis Automat Benzin Gaz

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 12:50 ,

Shite

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Tet 14:05 ,

Suzuki Ignis Automat Benzin Gaz

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Tet 23:04 ,

Suzuki Ignis-- Shitet

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Sht 23:13 ,

Shitet suzuki ignis

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Sht 13:10 ,

Okazionn. Suzuki Ignis 2005 1.3 nafte 2700€

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 16:35 ,

Suzuki ignis

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Korr 23:22 ,

shitet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Korr 13:20 ,

Suzuki Benzin Gaz 4x4

36 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Qer 20:50 ,

Suzuki Ignis 1.3 Benzin /Gaz 4x4

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Qer 20:17 ,

Shitet suzuki ignis 4 × 4 benzin + gaz

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Qer 11:01 ,

Shitet suzuki ignis 1.5 benzin gaz

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 13:31 ,

Shitet suzuki ignis 1.5 benzin gaz

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 19:40 ,

Shitet Suzuki Ignis 2007

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 14:30 ,

SUZUKI IGNIS 4X4 1.5 GAZ+BENZINE

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 13:05 Dyqani ,

SHITUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 11:12 ,

SUZUKI IGNIS 4X4 1.5 GAZ+BENZINE

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 21:28 ,

Suzuki ignis

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 18:37 ,

Suzuki Ignis

2 070 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 21:28 ,

Suzuki Ignis Shitet ose Nderrohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Jan 07:13 ,

Shitet suzuki ignis

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Jan 19:58 ,

Shitet Suzuki Ignis 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Dhj 11:27 ,

Makine ne shitje

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Dhj 21:01 ,

Shitet suzuki

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Dhj 18:11 ,

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Dhj 19:41 ,

Suzuki 4x4 Benzin Gaz vit 07

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Tet 14:28 ,

Letrat pagume der tetor 2021

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 14:27 ,

Suzuki Ignis 4x4 Benzin Gaz

123 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Sht 19:15 ,

Suzuki ignis

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 12:37 ,

Shitet suzuki ignis 4x4

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 12:46 ,

shitet suzuki ignis 4x4

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 12:42 ,

Shitet Suzuki ignis 4x4 ne gjendje te shkelqyer

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 17:41 ,

Suzuki Ignis 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Suzuki Ignis | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione