Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Suzuki ne Shitje | Ofertat ne GJithe Shqiperine

Alto , 45
Baleno , 37
Cappucino , 1
Carry , 8
Celerio , 2
Grand Vitara , 304
Ignis , 99
iK-2 , 1
Jimny , 47
Kizashi , 4
Liana , 58
LJ , 1
Maruti , 1
SJ Samurai , 51
Splash , 20
Swift , 324
SX4 , 85
Vitara , 281
Wagon R+ , 78

Gjej mijera njoftime per Suzuki ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej Suzuki me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Suzuki nga modelet e ndryshme si Suzuki Alto, Baleno, Capuccino, Grand Vitara, SX4, Vitara, Sj Samurai, Splash, X-90, Ignis dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.29 Jan 18:07
Linku:
Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Fier

SUZUKI GRAND VITARA 2008 4X4 | 2.0L GAZ-BENZINE

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Stabilizues I sheqerit ne Gjak - Produkt Natyror Prodhuar ne

50 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar

Sot 08:00 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  Liana  ·  Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:16 Makina  ·  Suzuki  ·  Ignis  ·  Lezhë

Shitet Ose Ndrrohet Syzuki 4X4 Super Gjendje.Cel:0697872772

4 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 07:09 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Elbasan

Suzuki Swift gaz-benzin

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Stabilizues I sheqerit ne Gjak - Produkt Natyror Prodhuar ne

50 LEK

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:09 Makina  ·  Suzuki  ·  Splash  ·  Tiranë

OKAZION - Suzuki Splash

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:44 Makina  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Elbasan

Vitara V6

6 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:22 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

Suzuki Grand Vitara 2.7 Gaz- Benzin Automat 4x4

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:27 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 1.6 2008����

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 20:57 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

Suzuki swift 1.3 benzin gaz

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 19:52 Makina  ·  Suzuki  ·  Wagon R+  ·  Pogradec

Suzuki shitet nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:03 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Elbasan

Suzuki grand vitara 2010 2.0 gaz automatike 4x4

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:44 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Elbasan

Suzuki Grand Vitara 4x4

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:59 Makina  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Tiranë

Shitet Suzuki Grand Vitara

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
I zënë
Dje 14:05 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Elbasan

Suzuki Grand Vitara 2.7 Benzin Gas e Sapo Targuar

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:20 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Fier

Suzuki SX4-4X4 diesel

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:41 Makina  ·  Suzuki  ·  Model tjetër  ·  Gramsh

Shitet Suzuki Gsxr 1000 k8

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:50 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Durrës

Suzuki sx4

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 08:22 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

suzuki swift 1.3 naft manual 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
25 Shk 20:52 Makina  ·  Suzuki  ·  Jimny  ·  Tiranë

SHITET SUZUKI JIMNY 4x4

9 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
25 Shk 15:32 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Durrës

SHITET Suzuki Grand Vitara Limited 2.4 Benzine/Gaz

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Shk 14:43 Makina  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Tiranë

Shitet suzuki vitara 1997 v6 benzine gaz

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Shk 12:50 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  SX4 S-Cross  ·  Fier

Suzuki Sx4 S Cross viti 2014 1.6 d 120cv

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
25 Shk 11:27 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Elbasan

SUZUKI GRAND VITARA PER CMONTIM 1.9 NAFT

111 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 11:26 Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Elbasan

SUZUKI SX4 1.6 BENZIN AUTOMAT (zvicra)

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 11:25 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Elbasan

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN (zvicra)

7 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 11:25 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Elbasan

SUZUKI GRAND VITARA 2011

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 15:03 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Elbasan

Suzuki Grand Vitara 1.6 Benzin Viti 2000.

4 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 13:02 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Elbasan

SUZUKI GRAND VITARA PER CMONTIM

111 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Shk 08:53 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Durrës

SUZUKI S/4X4 NAFTE 1.9 MANUAL 6+R VITI 2007 ME DOGANE NE SUP

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
23 Shk 10:59 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Elbasan

Suzuki Grand Vitara 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 10:56 Makina  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Tiranë

SUZUKI VITARA 4X4

2 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Shk 08:40 Makina  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Tiranë

Benzin/Gaz Automat

5 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 12:16 Makina  ·  Suzuki  ·  Liana  ·  Elbasan

U shit flm mer jep

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
20 Shk 15:38 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

SUZUKI SWIFT 2007, AUTOMATIKE, MOTORR 1.3 BENZINE/GAZ

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Shk 12:26 Makina  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Kurbin

SHITET MAKINE

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Shk 12:26 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Lushnjë

suzuki 1.3 nafte

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 16:53 Makina  ·  Suzuki  ·  SJ Samurai  ·  Vlorë

Suzuki Samurai

4 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Shk 13:34 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

Shitet suzuki swift (Benzine+Gaz) 4x4

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 10:06 Makina  ·  Suzuki  ·  Liana  ·  Tiranë

Suzuki Liana 2004, 4x4, 1.6 gaz benzin

1 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Shk 21:15 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Elbasan

Suzuki grand vitara 2010 2.0 gaz automatike 4x4

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 19:10 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Tiranë

Suzuki swift 1.3 benzin gas automat

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Shk 12:46 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Kukës

��Suzuki grand vitara Automat��

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Shk 02:25 Makina  ·  Suzuki  ·  Wagon R+  ·  Gjirokastër

Suzuki Automat

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 15:59 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Sarandë

Suzuki swift 2008 !!!!����

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 19:26 Makina  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Sarandë

Suzuki Swift

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 17:42 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Shkodër

SUZUKI Grand Vitara Automat

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 13:54 Makina  ·  Suzuki  ·  Jimny  ·  Fier

Suzuki Jimny 4x4

6 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 09:18 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Korçë

Suzuki grand vitara gas benzine ndrohet

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 01:54 Makina  ·  Suzuki  ·  Grand Vitara  ·  Elbasan

Suzuki grand vitara 1.6 benxin super gjendje

4 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 17:00 Makina  ·  Suzuki  ·  Ignis  ·  Tiranë

Makine ne shitje

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Nese jeni duke kerkuar per Suzuki ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Njoftimet per Suzuki ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej Suzuki me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per Suzuki nga modelet e ndryshme si: Suzuki Alto, Baleno, Capuccino, Grand Vita ra, SX4, Vitara, Sj Samurai, Splash, X-90, Ignis, dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej Suzuki ne shitje ne MerrJep.al.


Shit Suzuki ne MerrJep.al


Nese keni Suzuki qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione