Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

toyota yaris nafte - Makina Të gjitha në Shqipëria

Toyota , 1651
Audi , 145
BMW , 54
Ford , 47
Land Rover , 44
Opel , 16
Volvo , 14
Fiat , 13
Porsche , 12
Nissan , 11
MINI , 9
Hyundai , 8
Citroën , 7
Peugeot , 7
Seat , 6
Smart , 5
Hummer , 4
Suzuki , 3
Kia , 3
Škoda , 3
Renault , 3
Jeep , 3
Mazda , 2
Acura , 2
Honda , 2
Subaru , 2
Lancia , 2
Chevrolet , 2
Isuzu , 1
Chrysler , 1
Dacia , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
Jaguar , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Aixam , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe toyota yaris nafte,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj toyota yaris nafte Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:56
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����Mercedes E280 Benzine EVO Automat����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:36
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Okazion Fiat 500 1.2 Benzin 2010

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:16
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur me dogane

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:00
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

X5 2013 3.0

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 12:06 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:05 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0TDI Quattro

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:04 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:04 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

✅ Pjese Kembimi Okazion ✅ Benz , Vw , Ford , Toyota , Mini

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:55 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.3 Benzin AUTOMAT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.3 Benzin AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:45 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Toyota rav4

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:44 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Tiranë

Citroen C-Crosser 4x4 Nafte 2.2

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vlorë

polo 2015��1.4 automat R,line

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

TIGUAN ALL SPACE 2.0 NAFT 2020 FULL OPSION

19 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:16
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur me dogane

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Durrës

GLE 350 BENZIN VITI:2021 AMG LINE

75 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 11:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

✅SHITET Mercedes Benz Avantgarde E Class 220 Nafte 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kavajë

Kamioncine

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lushnjë

Vw polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:53 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

ToyotaYaris 1.4 nafte

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Fier

VW polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kavajë

VW polo 2015��1.4 nafte R.Line

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Berat

VW polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:51 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Tiranë

Okazion Fiat 1.9 nafte super gjendje

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:49 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

���� 2015 - Audi A6 2.0 TDI S-line (235HP)����

21 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Berat

Toyota Corolla 1.4 nafte Auromatike

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

C 300 BENZIN(MOTORR 2.0) VITI:2016 159.000 KM

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:42 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

FORD KUGA 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2014 155.000 KM

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:42 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Durrës

FORD RANGER 2.2 NAFT 2013 235.000 KM����

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT (EVO)AUTOMATIKE 227.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:41 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Durrës

ISUZU D-MAX 2.5 NAFT VITI:2012 115.000 KM��������

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E 220 NAFT AUTOMATIKE VITI:2005 ��������

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT VITI:2012 SAPOARDHUR��������

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

��PJESE KEMBIMI OKAZION ��BENZ / FORD /TOYOTA /MINI / Mazda

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Tiranë

Mercedes Benz R Class Full Opsion super gjendje

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Yaris

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Yaris

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:20 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6 X-DRIVE--2011

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 6 AUTOMAT

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY MAXI AUTOMAT

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C-CLASS EVO AVANGARD

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 6 HIGHLINE 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

B-CLASS 2012-AUTOMAT--NAFTE

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 S-LINE 2016

16 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 6 HIGHLINE GTI

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 5 AUTOMAT

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY MAXI 2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VW TIGUAN HIGHLINE

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Toyota Yaris

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:19 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Vlorë

TOYOTA YARIS 1.4 Nafte

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj toyota yaris nafte | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione