Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 1.6 - Makina Të gjitha në Shqipëria

VW Volkswagen , 5891
Ford , 117
Audi , 116
BMW , 35
Land Rover , 30
Citroën , 22
Toyota , 20
Peugeot , 16
Nissan , 14
Fiat , 14
Volvo , 13
Opel , 12
Seat , 12
Škoda , 12
Hyundai , 12
MINI , 10
Porsche , 10
Renault , 7
Acura , 6
Mazda , 5
Hummer , 4
GMC , 3
Dacia , 2
Kia , 2
Smart , 2
Aixam , 2
Jeep , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Cadillac , 1
Jaguar , 1
Rover , 1
Honda , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1
Lexus , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 1.6,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj golf 1.6 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:25
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy 2016 2.0 sapoardhur okazion

14 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:20
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy maxi 2016 2.0 sapoardhur

15 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 20:19
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 super OKAZION

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2012 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
18 Qer 08:34
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf 6, Okazion Golf 6

5 391 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 05:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2012 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:57 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

Okazion !! Ml350 4mtic 2015 133.000

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:56 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kavajë

Okazion !! Q7 2014 Makin Personale

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 7

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

��✅Golf 5 1.6 Gaz+Benzine Manuale

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

✅��Vw Golf 6 1.6 Nafte Automatike 2011 Sapo Targuar

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 1.6 BENZIN

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:08 Makina  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Tiranë

Hyundai I20 Viti 2011 Benzin Gaz

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

OKAZION !! GOLF 7 TDI 1.6 DIESEL AUTOMAT COMFORTLINE 2014

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:57 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 35d F15 2015 M Package OKAZION!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

VW GOLF VI 1.6 NAFTE 2010 super gjendje

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 6

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW Golf VII 2016 ������������ (privat) okaziooooooon

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 7 1.6 TDI 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 AUTOMAT 2010 OKAZION

6 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET GOLF 7 / 2015 / R-Line (Lounge)

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:55 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Tiranë

Citroen C-Crosser Suv 4x4 7Vende

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:43 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus 1.6 automat

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:17 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

VOLKSWAGEN GOLF6+ 1.6 TDI ZVICRA CH

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 7 i 2013

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:28 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

✅ Shitet ✅ Vw Golf 6 1.6 Tdi Diesel Automat BlueMotion

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:20 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Toledo  ·  Tiranë

✅ Shitet ✅ Vw Seat Toledo 1.6 Tdi Diesel Automat BlueMotion

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:19 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

���� 2015 - Audi A6 S-line (235HP)����

19 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 2009 benxin gaz 1.6 Manual 4600 euro okazion

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:03 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Vw Golf 5 1.6 Benzin Gaz Viti 2008 Me dogane..

4 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7.5 2019 1.6 TDI

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Golf 6 plus 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Pogradec

����Sapoerdhur ML 350 4-Matic Bluetec 2012 10/10 okazion !!

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:47 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

❌ Golf 7 2013 ❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

❌ VW GOLF VI - 1.6 NAFTE - 2010 - KAMBIO AUTOMATIKE ❌

7 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 automat 1.6 naft full model europe

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 6 importuar nga franca automat 1.6 nafte

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet VW Golf 7 1.6 nafte viti 2014 manual

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6 1.6 Benzine/Gas fabrike 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET GOLF 7

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

CADDY AUTOMAT 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

CADDY AUTOMAT 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mallakastër

✅Wv Golf 6 Automat Dsg 2012 ✅

6 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C 300 Benzin+100%Gaz Sapotarguar

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:14 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen me qera/ Golf me qera/Car rental/ rent a car

35 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:07 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

SHITET AUDI ���� A3 S-LINE 2013 MATRIX ���� FULL OPTIONS

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf V 1.6 Benzin/Gaz (Kontaktin tek pershkrimi)

4 890 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Durrës

Okazion !!! Cls 55 4Matic Bi Turbo

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Durrës

Okazion !! Cls 550 4Matic ///Amg

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:42 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 55 AMG  ·  Durrës

Okazion !! Ml550 4Matic ///AMG Line Fabrike

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Europian Golf 7 Viti 2016

13 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:40 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Okazion !! A6 3.0 TFSI 333Hp

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

GOLF PLUS 2012 BIFUEL

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

FORD KUGA 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2014 155.000 KM

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 1.6 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione