Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjes kembimi - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 42
Ford , 32
BMW , 27
Nissan , 21
Opel , 20
Fiat , 18
Renault , 16
Land Rover , 14
Mitsubishi , 14
Peugeot , 10
Jeep , 10
Jaguar , 9
Toyota , 7
Kia , 7
Hyundai , 7
Citroën , 7
Chrysler , 5
Suzuki , 5
Volvo , 5
Smart , 5
Chevrolet , 5
Rover , 3
Daihatsu , 3
Hummer , 2
Škoda , 2
Honda , 2
Porsche , 2
Mazda , 1
MINI , 1
Seat , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Daewoo , 1
Subaru , 1
Lancia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pjes kembimi,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pjes kembimi Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:50 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Shkodër

SHITET

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:20 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

pjes kembimi mercedes benz ml 350 bluetec

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:20 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Durrës

PJES KEMBIMI HUMMER H3

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:19 Makina  ·  Chevrolet  ·  Suburban  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:17 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:17 Makina  ·  Toyota  ·  C-HR  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:16 Makina  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:16 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:16 Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Durrës

PJES KEMBIMI CADILLAC ESCALED

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Durrës

Shitet&NDEROHETtouarge 2010 benzin gaz

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Pjes kembimi jetta 2016 1.4 benzin

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

pjes kembimi golf 7 benzin 2017

1 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:12 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Pjes kembimiVolvo xc 60 3.0 benzin

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:10 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

Pjes kembimi audi a7 2013 benzin

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:10 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Pjes kembimi volvo xc60 2010 benzin

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:10 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Durrës

pjes kembimi hummer h2

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:07 Makina  ·  BMW  ·  740  ·  Durrës

Pjes kembimi bmw seria 7 2011

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 07:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

W204 2.2 BLUEFICENT AMG LINE PER PJES KEMBIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
17 Maj 00:06 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Fier

PJES PER JEEP WRANGLER VITI 2007 2018

1 EUR

15 Maj 14:02 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Lezhë

Pjes kembimi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
15 Maj 08:20 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Bmw 320D 2004 ❌Per pjes ❌

950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 08:18 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Tiranë

Ford Mondeo Pa letra Per pjes

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 20:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Tiranë

Kerkoj w123 per pjes kembimi ose me dokumenta

1 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 17:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Lezhë

mecedes

1 LEK

13 Maj 09:29 Makina  ·  Fiat  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Fiat croma per pjes kembimi

700 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Maj 08:17 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

PJESE kembimi Opel Corsa benzin+nafte

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
11 Maj 21:21 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Tiranë

Toyota land cruiser 100 per pjese kembimi

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 07:50 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Kukës

PJES KEMBIMI PER HYUNDAI TUCSON 1.7 CRDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 07:48 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Kukës

PJES KEMBIMI PER KIA SPORTAGE 1.7 2014

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Maj 07:48 Makina  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Kukës

PJES KEMBIMI DAIHATSU TERIOS 1.3BENZIN 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Maj 07:48 Makina  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Kukës

PJES KEMBIMI KIA SORENTO 2.5 CRDI 2007-2010

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 07:47 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Kukës

PJES KEMBIMI MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D AUTOMATIK

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 07:47 Makina  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Kukës

Shes pjes kembimi per jeep liberty 2.5 crd

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Pri 22:45 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

Shitet komplet audi per pjes kembimi

333 333 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 14:38 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

Shitet per pjes kembimi

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 09:17 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 21:37 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Kurbin

Pjes kembimi per makina 4x4

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Pri 21:36 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Kurbin

Mitsubishi L200

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 21:36 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Kurbin

Pjes kembimi per foristrada 4x4

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Pri 21:35 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Kurbin

Mitsubishi L200 per pjes kembimi

123 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Pri 17:07 Makina  ·  Nissan  ·  Cabstar  ·  Durrës

Nissan Cabstar per pjes kembimi 2007-2016

1 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Pri 10:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Pjes kembimi Makina te ndryshme

220 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 13:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Tiranë

Mercdes benz vito

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 08:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

pjes kembimi mercedes benz evo 350 benzin 4 matic

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 11:48 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Elbasan

Shitet per pjese kembimi

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 21:57 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Fier

Land rover per pjes

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 21:58 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Tiranë

Toyota land cruiser 80 për pjes kembimi

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 08:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

SHITEN PJESE KEMBIMI PER ""MERCEDEZ BENZ ""(E /CLAS )

1 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 17:06 Makina  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Vlorë

Shitet per pjes kembimi

50 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pjes kembimi | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione