Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pa letra - Makina Të gjitha në Lushnjë

Ford , 10
Fiat , 7
Nissan , 6
BMW , 4
Seat , 4
Peugeot , 4
Audi , 4
Toyota , 3
Opel , 3
Citroën , 3
Renault , 3
Volvo , 2
Smart , 2
Jeep , 2
Chrysler , 1
Bentley , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pa letra,kategori Makina,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pa letra Të gjitha | Makina | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Lushnjë

MERCEDES C 300 4MATIC

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:33 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Lushnjë

✅��Ford C-Max Automatike 2012 2.0 Nafte Titanium

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 06:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Lushnjë

ML 320 PA TAKS LUKSI AUTOMAT SHITET OSE ME NDERRIM

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 06:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Lushnjë

GL 320 NAFT BLUETEC 7+1 SHITET OSE ME NDERRIM

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 19:53 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Lushnjë

Okazion per arsye emigrimi me letra 1 vit

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 21:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Lushnjë

OKAZION MERCEDES BENZ E350 CDI AMG LINE 2011 FULL PANORAM

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 19:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

Shitet kamioncin

1 700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Mar 21:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Lushnjë

benc c clas

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 18:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

220 cdi viti 2000 me letra per 1 vit shitet vetem prokure

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 17:02 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Lushnjë

Audi Q3

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Jan 17:05 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Lushnjë

Renault

100 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 16:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Lushnjë

OKAZION Benz E 300 CDI Evo. Automat. Viti 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 11:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Lushnjë

benz 190

2 000 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Gush 20:02 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Lushnjë

Ne shitje shum ekonomike

160 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 20:51 Makina  ·  Peugeot  ·  206  ·  Lushnjë

Veture benzin gas me letra te sapo paguara.

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 06:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

WOLKSWAGEN golf 6

3 000 EUR

01 Shk 09:42 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Lushnjë

Bmw 530

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 12:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

C class 220 Cdi kambio atomattip tronik+-fundi vitit 2000

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 13:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

C class 220 Cdi kambio atomat fundi vitit 2000

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 10:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

C class 220 Cdi kambio atomat tronik +-fundi vitit 2000

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 10:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

C class 220 Cdi kambio atomat fundi vitit 2000

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 10:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 220  ·  Lushnjë

C class 220 Cdi kambio atomat tip tronik fundi vitit 2000

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 10:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

C klas viti 2000 kambio atomat tronik me baxha funksionale

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 17:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

C class 220 Cdi kambio atomat tronik fundi vitit 2000

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 11:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Lushnjë

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 10:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Lushnjë

pasat viti 2001 1.9 TDI naft me 10 muj letra 4 goma te reja

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 00:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Lushnjë

Mercedez ML 350

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 22:10 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Lushnjë

Shitet okazion citroeni.

2 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Gush 15:23 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Lushnjë

Shitet okazion

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Gush 15:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

benz 814

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 13:31 Makina  ·  Lushnjë

Kerkoj benz 814 711 609

30 Maj 11:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

Mercedes benz

8 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 17:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Lushnjë

b200 benzin gas

3 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 22:13 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Lushnjë

Ford transit

1 300 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Pri 08:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Lushnjë

Benz 410 pa letra

2 200 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 19:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Lushnjë

Benz 410 pa letra

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 23:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Lushnjë

shitet Ose Ndrrohet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 23:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Lushnjë

Okazion , Shitet Super ML320 CDI Automat Avantgarde

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 03:17 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Lushnjë

Bmw seria 3 320 d

72 002 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 21:53 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Lushnjë

BMV 530D VITI 2010 AUTOMAT FULL

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Dhj 16:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 230  ·  Lushnjë

Shitet ECLASS 2.3 benzin+gaz viti 1998 me letra per nje vit

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 03:27 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Lushnjë

Range rover sport

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Nën 06:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lushnjë

Shitet W TOURAN 1.9 AUTOMAT SAPO TARGUAR

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 06:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lushnjë

Shitet W TOURAN 1.9 AUTOMAT SAPO TARGUAR

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 20:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Lushnjë

Shitet Benc 409 pa letra

2 300 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 19:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Lushnjë

Shitet Benc 409 pa letra

2 300 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 07:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Lushnjë

Okazionnnn E class benzin (Pa taks lluksi)

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 11:13 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Lushnjë

Porsche

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 18:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

Kamjoncine pa letra per pune 1.5 mln leke

2 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pa letra | Të gjitha | Makina | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione