Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fiat - Makina Të gjitha në Elbasan

Fiat , 945
Audi , 63
BMW , 17
Ford , 9
Toyota , 8
Opel , 6
Citroën , 2
Acura , 1
Alpina , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Porsche , 1
Saab , 1
Škoda , 1
Suzuki , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fiat,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj fiat Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes Cla220 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

�� Bmw 520d ��

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Elbasan

�� Volkswagen Sharan ��

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

�� Audi A8 4.2 ��

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 19:57
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes Cla220 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Elbasan

�� Auti A7 ��

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Elbasan

�� Volkswagen Sharan ��

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

�� Bmw X5 ��

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Elbasan

�� Bmw 520d ��

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

�� Audi Q5 ��

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Acura  ·  RSX  ·  Elbasan

�� Honda Acura ��

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 63 AMG  ·  Elbasan

�� Mercedes Benz Gle53 Amg ��

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

�� Audi A8 4.2 ��

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

�� Mercedes Benc E220 ��

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Elbasan

Range Rover Evoque Dynamic

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Elbasan

Mercedes Benz E 280 Automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Elbasan

CLS 250��2014 full

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 2013��2.0 nafte full

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

�������� 7 2014 /LOOK 7.5 2019 ����

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:36 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

3 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:25 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:06 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

Shitet BMW X6 viti 2016 4.4 benzine

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Volksuagen Golf 2.0 GTD Nafte Automat 2010

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Mercedes Benz 204 C 220 CDI AMG LINE 2013

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Toyota Yaris 1.33 Benzin Manual 2010

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

Mercedez Benz E 220 CDI AUTOMAT 2011

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Shitet Vufer + Amplifikator Bashke me Fishat Gati Per Montim

150 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte Automat 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

Shitet bagazhiar ne gjendje te mire me te gjitha aksesoret

220 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 63 AMG  ·  Elbasan

C 6.3 AMG 2011 FULL OPSION

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

C 220 NAFT 2004 SUPER GJENDJE

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Elbasan

Mercedes Benz C300 Benzin Gas

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:33 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Elbasan

OKAZION FIAT DOBLO MAXI 2017 NAFTE

6 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 06:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Elbasan

R Class 320 CDI NDERROHET����

5 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:58 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

OPEL ASTRA 1.7 NAFTE Mundesi Nderrimi

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:22 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Elbasan

SHITET FIAT BRAVO 1.6 DIESEL 2009 MANUAL

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:06 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Okazion Toyota Yaris 1.4

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:59 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Elbasan

SHITET FIAT BRAVO 1.6 DIESEL 2008 MANUAL

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

GOLF 7 GTD FULL OPTION

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 23:13 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Toyota yaris 2011 super gjendje

4 200 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 23:13 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Yaris 2010 1.33

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 20:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Elbasan

Shitet CC - 2.0 TDI super Gjendje

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 22:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Elbasan

CC - 2.0 TDI Automat Super Gjendje

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 14:45 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Elbasan

Okazion Audi Q3 ����

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 01:00 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

����Toyota yaris 1.4 nafte����

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 09:58 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Elbasan

SHITET FIAT PUNTO

4 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
17 Maj 14:58 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Elbasan

SHITET FIAT QUBO

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
16 Maj 18:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Elbasan

Mercedes Benz E250

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 18:06 Makina  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Elbasan

Fiat Grande Punto

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Maj 14:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

GOLF 7 GTD FULL OPTION ���� Mundesi Nderrimi

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Maj 09:58 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Elbasan

Fiat bravo

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fiat | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Fiat në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Fiat në kategorinë Makina
  • Fiat punto në kategorinë Makina
  • fiat në kategorinë Automjete
  • fiatagri në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Fiat punto në kategorinë All Category
  • Fiat punto në kategorinë Makina | Fiat | Uno
  • fiat punto në kategorinë Makina | Nissan | Sunny
  • Fiat punto në kategorinë Makina | BMW | M5 | M-modele
  • fiat në kategorinë Makina | MINI | ONE

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione