Vlorë | Automjete | Makina | Audi

S-modele , 19
TT , 7
100 , 3
200 , 3
80 , 3
A1 , 5
A2 , 15
A3 , 161
A4 , 280
A5 , 34
A6 , 213
A7 , 13
A8 , 89
Allroad , 2
Coupé , 2
Q5 , 21
Q7 , 36
QUATTRO , 1
R8 , 1
RS7 , 1
RSQ3 , 1
SQ5 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:56
Linku:
Dyqani ,

✅Audi A6 3.0 naft S line✅

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 12:38 ,

Audi A4 2.0 TDI

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 ,

Audi Q5 2.0 TDI Automati 2009 ,quattro

Historiku i makinës

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:56 Dyqani ,

✅Audi A6 3.0 naft S line✅

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:28 Dyqani ,

Audi S6 4.0 V8T 420 Hp

Historiku i makinës

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:25 ,

Audi a6 premium plus 2.0 T full extra

Historiku i makinës

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 ,

Shitet okazion

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:58 ,

Shitet Audi a3

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:10 ,

AUDI A 7

Historiku i makinës

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:26 ,

Audi A4 2.0Tdi 2009

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:05 Dyqani ,

AUDI A4 2016 STATION WAGON AUTO PENTA

Historiku i makinës

18 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:04 Dyqani ,

AUDI A6 3.0 STATION WAGON AUTO PENTA

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:04 Dyqani ,

AUDI TT LOOK RS 2.0 AUTO PENTA

Historiku i makinës

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Qer 18:34 ,

Audi a2

Historiku i makinës

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 12:40 ,

Shitet Audi a6 3.0 (204hp) Viti2012.12500Eur i diskutushem

Historiku i makinës

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 10:20 ,

Audi A 3 sportbach

Historiku i makinës

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 10:18 ,

Audi A4 , 2006, Disel, Mundesi Nderimi

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 22:49 ,

Shitet Audi A2

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 13:54 ,

Audi A3 1.9 naft

Historiku i makinës

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 19:30 ,

****SHITET AUDI A3*****

Historiku i makinës

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 01:42 ,

AUDI A8 per pjes kembimi 4.0

Historiku i makinës

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 17:14 ,

⭕️Super Okazionnn Audi a4 2.0 tdi 2009 per pak dit⭕️

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 11:17 ,

Shitet audi a3 2010 naftë automat

Historiku i makinës

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Qer 11:56 ,

Shitet Audi Q7 S_Line��Super gjendje�� Quattro

Historiku i makinës

10 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 22:35 ,

AUDI A6 2008

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 19:22 ,

Audi full black stronic

Historiku i makinës

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 15:21 ,

Okazion Audi a4 1.9 naft manual

Historiku i makinës

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 13:11 ,

Audi A3 - 2.0 naftee .. 4900 disktushem...

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 09:01 ,

Audi A6 S-Line 2016 2.0 TDI

Historiku i makinës

26 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Qer 14:25 ,

Okazion

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 22:10 ,

Shitet per arsye mos perdorimi

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 11:33 ,

Audi A5 S line kupe

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 22:29 ,

Okazjon

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 19:04 ,

Audi Q5 2.0 TFSI

Historiku i makinës

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 19:13 ,

Audi

Historiku i makinës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 00:06 ,

audi q7 2011 3.0 tdi fulle

Historiku i makinës

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 21:13 ,

AUDI Q5 Okazion.

Historiku i makinës

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 19:59 ,

⚠️A8 PRESIDENCIALE⚠️ TRUP ASF��

Historiku i makinës

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 18:02 ,

Shitet Audi A6 super gjendje

Historiku i makinës

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 13:49 ,

Shitet Audi A6 3.0TDI Quattro 2005

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Maj 10:12 ,

Audi Q5 2.0 TFSI 2014

Historiku i makinës

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 13:45 ,

⚠️A8 PRESIDENCIALE⚠️ Trup ASF shum i rrall♻️

Historiku i makinës

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 09:59 ,

Shitet Audi A4

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 12:02 ,

Shitet Audi Q5.

Historiku i makinës

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 03:37 ,

Shitet Audi A2

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Maj 10:59 ,

SHITET AUDI A4 2010 S Line 2.0TDI

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 10:38 ,

audi Q7 3.0 tdi 2007 super gjendje

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 21:50 ,

Audi a3 viti 2017 naft 4 porta

Historiku i makinës

15 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Maj 23:39 ,

Shitet nderrohet.

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 18:17 ,

Audi A-4

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione