audi | Vlorë | Automjete | Makina

Audi , 730
Ford , 7
Opel , 5
BMW , 4
Citroën , 2
Renault , 2
MINI , 1
Seat , 1
Hummer , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Volvo , 1
Jeep , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi , kategori Makina , ose vendndodhje Vlorë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:40
Linku:
,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 ‼️

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 12:25 Dyqani ,

Ml 350 BlueTec 2015

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:25 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:25 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Package

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:06 ,

Bmw 630 i �� Okazion ❗️Cmim i diskutueshem❗️Nderrohet❗️

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:05 ,

��Citroen C4 Picasso ❌ MAKIN FAMILJARE �� Automatike 6+R

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:58 ,

SHITET / NDEROHET /Range Rover Sport 3.0 diesel 2011

17 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:40
Linku:
,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 ‼️

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:35 ,

Audi A3 ! OKAZION ! Automatike !

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:05 ,

Shitet audi a3 2010 naftë automat

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:46 ,

Audi A6 Okazion

14 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 05:17 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:16 ,

Okazion BMW e sapo ardhur, me te gjitha dokumentat

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:16 ,

✅ w124 2.0 benzine gas me letra te paguara

2 999 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:30 ,

Mercedes-Benz Ml 350 Bluetec 4-matic

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:10 ,

Audi A6 automat // full option // 3.0tdi //diskutushem

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:40 ,

audi a3

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:08 ,

Audi S4 Bi Turbo (Okazion)

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:39 ,

✅Audi A8 Lungo 2009✅ okazionnnn

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:35 ,

Audi Q7 Viti 2008

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:38 ,

Audi Q3

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:22 ,

Audi A3 sport back 20T Turbo benzin (gaz stag) 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:25 ,

OKAZION AUDI A4 2.0T Benzine/ Gaz(Prins) Viti 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:48 ,

Okazion Audi Q5

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 06:49 ,

Urgjent OKAZION Audi A6 3.0 tdi s-line

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:14 ,

Audi A8

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 21:48 ,

Bmw 320 automat

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Shk 18:41 ,

����SOT OOKAZION Kity Fazes ford focus 2004-2009

50 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 18:16 ,

Audi A3

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Shk 17:11 ,

AUDI A 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 16:24 ,

Audi A8L 4.2 full-opsion

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 16:18 ,

AUDI A6

6 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 15:20 ,

Audi s8 5.2 V10 2008 okazionnn

9 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 13:26 ,

Shitet/Nderrohet Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 13:10 ,

Shitet ose nderrohet

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 12:57 ,

Audi A4 1.9 TDI 2004

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 11:36 ,

Okazion!!!!!!!!!!

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 10:33 ,

Audi A5 S line kupe

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 09:23 ,

Audi A4 2.0Tdi 2009

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 09:06 ,

SHITET/NDROHET

8 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 00:13 ,

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 00:12 ,

Audi a3 full , okazion per pak dit !

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 21:48 ,

Okazion audi S4 Sline

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 18:04 ,

Audi Q5 2.0 TFSI

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 16:54 ,

audi Q7 S line 3.0 tdi 2008 fulle

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 09:58 ,

Audi Q5

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 18:24 ,

♻️AUDI A8 LUNGO♻️ OKAZIONNN

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 13:29 Dyqani ,

AUDI A4 2016 STATION WAGON AUTO PENTA

17 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 13:29 Dyqani ,

AUDI A6 3.0 STATION WAGON AUTO PENTA

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 13:29 Dyqani ,

AUDI TT LOOK RS 2.0 AUTO PENTA

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Audi në kategorinë Makina
  • Audi A4 në kategorinë Makina
  • Audi A3 në kategorinë Makina
  • Audi a6 në kategorinë Makina
  • Audi a4 në kategorinë All Category
  • Audi në kategorinë All Category
  • Audi A3 në kategorinë All Category
  • Audi a6 në kategorinë All Category
  • Audi a8 në kategorinë Makina
  • Audi a5 në kategorinë Makina

Në fillim