Audi | Vlorë | Automjete | Makina

Audi , 808
Ford , 8
Opel , 5
BMW , 2
Fiat , 2
Renault , 2
Lancia , 2
Mazda , 1
Toyota , 1
MINI , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Citroën , 1
Volvo , 1
Smart , 1
Jeep , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi,kategori Makina,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:32
Linku:
,

AUDI A4 AUTOMAT 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 21:39
Linku:
,

Audi A4 SLine

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 07:06 Dyqani ,

✅Audi A6 3.0 naft S line✅

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:32
Linku:
,

AUDI A4 AUTOMAT 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:13 ,

FORD FOCUS-2008/✅LOOK ST/1.6 DIESEL✅FULL OPTION-SUPER GEJNDE

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:13 ,

MERCEDES C220 CDI-2008 ///AMG PACKET-✅KM ORIGJINALE!✅PERFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 Dyqani ,

Audi S6 4.0 V8T 420 HP

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:24 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec 110.000 Km

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:29 ,

Shitet Audi a3

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:20 ,

Audi A6 premium plus 2.0 T .viti 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:04 ,

Audi Q5 2.0 TFSI

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:43 ,

Shitet Audi A4

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:59 ,

nderrohet ose shitet automat 2.0 tdi full..

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 16:17 ,

C220 2002

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:09 ,

Audi A6

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:44 ,

Shitet

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:04 ,

AUDI A 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 06:54 ,

⚠️Audi A8 Trup ASF 170mij audi A8 n gjith boten⚠️

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 19:46 ,

⚠️AUDI A8 PRESIDENCIALE⚠️Trup ASF

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 17:41 ,

⚠️AUDI A8 PRESIDENCIALE 2009⚠️ 9.000€uro

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 17:03 ,

Audi A6 Okazion

14 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 17:02 ,

Shitet audi a3 2010 naftë automat

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Maj 15:37 ,

Audi a3 ne shitje

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 14:57 ,

SHITET AUDI A4 2010 2.0TDI

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 13:23 ,

Audi A 3 sportbach

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 13:04 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 11:57 ,

AUDI A6 2006 2.0 NAFTE

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 11:33 Dyqani ,

AUDI A4 2016 STATION WAGON AUTO PENTA

17 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 11:31 Dyqani ,

AUDI TT LOOK RS 2.0 AUTO PENTA

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 11:30 Dyqani ,

AUDI A6 3.0 STATION WAGON AUTO PENTA

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 11:30 Dyqani ,

Audi Q5 QUATTRO 2.0 TDI 2018 AUTO PENTA

29 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Maj 09:57 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 09:57 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 09:42 ,

Audi A4 2.0Tdi 2009

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Maj 08:54 ,

Ford fokus makine automjet

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 15:53 ,

Audi A3 - 2.0 naftee .. 4900 disktushem...

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 11:33 ,

Audi A5 S line kupe

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 08:34 ,

Lancia Ypsilon 1.2 OKAZIONNN

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Maj 10:56 ,

Shitet se kam mar makin tjeter

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 21:39 ,

Audi A4 SLine

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 20:51 ,

Audi A8 4.2 nafte

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 20:10 ,

Audi A5 stronic full full

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 17:00 ,

OKAZION 5200 Euro

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 16:12 ,

Audi A4 mundesi ndrimi

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione