Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi A5 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi A5 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:48 Makina , Tiranë

Okazion Audi A5 S-LINE Quatro Full Option

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:35 Makina , Tiranë

AUDI A 5-2.0dizel❌

13 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:28 Makina , Tiranë

AUDI A5, SAPO ARDHUR NGA ������������

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:21 Makina , Tiranë

Audi A5 S_line 35 Quattro Dinamic.

17 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:21 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A5 2.0 TDI Quattro

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:55 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A 5 S LINE 3.0 NAFTE

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:10 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A5 SLINE

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:06 Makina , Tiranë

Audi A5 Sportback

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:03 Makina , Tiranë

Shitet Audi A5 nga familjar

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:47 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet audi A5 2013..2.0 tdi

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:06 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A5 2.0 TDI(biturbo)Quattro 2015

14 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:49 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A5 2.0 TDI Quattro 2012

13 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:49 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A5 2.0 TDI Quattro 2013

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:00 Makina , Tiranë

❌AUDI A 5❌

14 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 06:01 Makina , Tiranë

A5 2017 - 2.0 TDI (Nafte)

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:01 Makina , Tiranë

Audi A5 2.0 Nafte

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 18:17 Makina , Tiranë

Audi A5 Look s5 quattro 4 dyer

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 13:35 Dyqani Makina , Tiranë

2015 - AUDI A5 2.0 TDI QUATTRO

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 11:38 Makina , Tiranë

Audi A5 Coupé 1,8 TFSI 118 kW, S-line

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 09:30 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A5 2.0 TDI Quattro 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 23:27 Makina , Tiranë

A5❌LUK RS❌

14 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 15:16 Makina , Tiranë

Audi A 5 s line

10 500 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 20:56 Makina , Tiranë

Audi S5

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 20:37 Makina , Tiranë

Shitet A5 Okazion

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Maj 17:32 Makina , Tiranë

Audi a5 look s5

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 17:11 Makina , Tiranë

Audi a5 quattro 2.0 tdi look s5

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 04:41 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A5 QUATRO Viti Prodhimit 2018 2.0 Benzin

32 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 21:33 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A5 !

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 16:13 Makina , Tiranë

AUDI A5 VITI 2015 S LINE

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 14:01 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A5 2.0 Diezel Viti 2013 S line Full Ekstra 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 13:56 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A5 2.0 Diezel Viti 2013 S line Full Ekstra 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 09:10 Makina , Tiranë

Disqe Audi

400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Maj 17:58 Makina , Tiranë

Audi A5 gjendje perfekte!

10 000 EUR

21 Maj 21:45 Makina , Tiranë

Audi A5 , Quattro, Automat

14 500 EUR

19 Maj 04:26 Makina , Tiranë

AUDI A 5-2014����

14 999 EUR

18 Maj 02:00 Makina , Tiranë

Okazion Audi a5 Coupe

6 500 EUR

16 Maj 16:11 Makina , Tiranë

Audi A5 3X-Sline

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 22:55 Makina , Tiranë

Audi A5

45 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 18:30 Makina , Tiranë

Audi a5 3.0 tdi quattro sportback.

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 13:49 Makina , Tiranë

Audi A5 S-Line - 3.0 Nafte - 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 00:33 Makina , Tiranë

Audi A5 2.7 Diesel 2009 ����

8 590 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 22:03 Makina , Tiranë

AUDI A 5-LUK RS

14 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 22:48 Makina , Tiranë

Audi A5 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 19:08 Makina , Tiranë

Audi a5 2.0 disel 177 hp sportback

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 13:21 Makina , Tiranë

Shes Audi A5

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 01:19 Makina , Tiranë

Audi a5 Sportback

07 Maj 09:36 Makina , Tiranë

Shitet audi a5.2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 22:01 Makina , Tiranë

AUDI A5 | RS5 LOOK | OKAZION!!!

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 22:01 Makina , Tiranë

A5 | LOOK RS5 | OKAZION

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi A5 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione