Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

BMW - Makina Të gjitha në Tiranë

BMW , 11423
Audi , 218
Ford , 104
Land Rover , 69
Toyota , 67
Opel , 47
MINI , 39
Fiat , 32
Renault , 30
Porsche , 27
Smart , 24
Peugeot , 21
Nissan , 19
Citroën , 16
Seat , 14
Volvo , 13
Škoda , 12
Hyundai , 9
Jaguar , 8
Jeep , 6
Saab , 5
Chrysler , 4
Cadillac , 4
Chevrolet , 4
Kia , 3
Alpina , 3
Dodge , 3
Lancia , 3
Isuzu , 2
BAIC , 2
Suzuki , 2
Rover , 2
Honda , 2
Aixam , 2
Subaru , 2
Mazda , 1
Dacia , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Acura , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
Infiniti , 1
GMC , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe BMW,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj BMW Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:12
Linku:
Makina , Tiranë

2014 BMW X5 3.0 BENZINE

28 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24
Linku:
Makina , Tiranë

BMW X6 nafte vit prodhimi 2018

41 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Qer 12:11
Linku:
Makina , Tiranë

BMW Seria 5 528i 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:52
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Land Rover Evoque 2.2 Naft ����

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:11
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 116i 2006 B/G

350 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 22:36 Makina , Tiranë

BMW X5 FULL OPTION

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:33 Makina , Tiranë

✅ Pjese Kembimi ✅ AUTO_SHEHU �� M.Benz & BMW

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:27 Makina , Tiranë

BMW 5 M-PACKAGE

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Sot 20:27 Makina , Tiranë

!!!OKAZION FORD FOCUS 2009 2.0 BENZIN/GAZ!!!

2 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 Makina , Tiranë

!!!URGJENT SHITET FORD FOCUS 2009 2.0 BENZIN/GAZ!!!

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 520 nafte 2.0

11 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:34 Makina , Tiranë

Mercedes Benz FullOption

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:34 Makina , Tiranë

E 350 BENZIN+GAZ 2013 FULL OPSION

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2.5 BENZIN/GAZ 4x4 2012 FULL OPSION

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

VOLVO S40 2.0 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

7 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

MERCEDES-BENZ S 550 LUNGO 4 MATIC

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

E CLASS 350 BENZIN/GAZ 2011 FULL OPSION

12 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

AUDI A4 2.0 NAFT 2006 FULL OPSION

5 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

Seat Toledo 2.0 Nafte 2005 Super Gjendje

4 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

GLC COUPE 250 NAFT 2018 FULL OPSION

46 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

FIAT DUCATO 2.0 NAFT SUPER GJENDJE

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:31 Makina , Tiranë

CITROEN C4 PICASO AUTOMATIK 2009 SUPER GJENDJE

4 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:28 Dyqani Makina , Tiranë

����Land rover discovery ����

7 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:25 Makina , Tiranë

Range Evoque 2013 super gjendje super cmim

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 19:22 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 Benzinë/Gas

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:22 Makina , Tiranë

BMW,2016,320i,Automatike,Baxho xhami,super gjendje

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:22 Makina , Tiranë

Range Evoque super okazion

19 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 19:19 Makina , Tiranë

Shitet BMW Serie 5 Viti 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:16 Makina , Tiranë

Bmw seria 3 viti 2012 2.0 benzine TWIN POWER TURBO f30 320i

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:07 Makina , Tiranë

Timon BMW M Sport

Sot 19:04 Makina , Tiranë

Shitet bmw 528i viti 2012 full opsion

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:56 Makina , Tiranë

BMW X5 3.0 - 2012 ����

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:56 Makina , Tiranë

Bmw X6 xDrive40d

42 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:56 Makina , Tiranë

BMW X5 2015

27 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:52 Makina , Tiranë

BMW 535d xDrive M Package

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:46 Makina , Tiranë

Bmw 2010-160.000 km

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:46 Makina , Tiranë

BMW Okazion

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:37 Makina , Tiranë

Audi A4 2.0 Naft

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:34 Makina , Tiranë

Ford Explorer Versioni 4x4

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:33 Makina , Tiranë

Bmw x5

8 800 EUR

Sot 18:30
Linku:
Makina , Tiranë

Bmw Seria7 750xd nafte M50 4x4 400ps

37 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:24 Makina , Tiranë

Bmw X3 xdrive Automat 3.0d

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:24 Makina , Tiranë

Bmw X3 Automat 3.0d

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 Makina , Tiranë

Porche Cayenne Okazion

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:21 Makina , Tiranë

AUDI A5, SAPO ARDHUR NGA ������������

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:02 Makina , Tiranë

BMW E PERSONALIZUAR

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:50 Makina , Tiranë

Bmw 320d

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:40 Makina , Tiranë

Mercedes CLS 350 CDI Bluefficiency FULL EXTRA ����✅

18 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:33 Makina , Tiranë

BMW 750LI INDIVIDUALE FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:33 Makina , Tiranë

BMW 750i X-DRIVE -12 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:15 Makina , Tiranë

BMW X5 LOOK M -08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:15 Makina , Tiranë

BMW X6 5.0L INDIVIDUALE-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:15 Makina , Tiranë

Evoque 2014 9G Tronic AUTOBIOGRAPHY

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:15 Makina , Tiranë

Glk ///AMG LOOK/// PANORAMA FULL OPTIONS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:15 Makina , Tiranë

Bmw X3 2016 X-DRiVE 2.O NAFTE 8G Tronic

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj BMW | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

bmw Bmw Bmw Bmw bmw bmw Bmw Bmw x5 Bmw x5 Bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione