Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

A clas - Makina Të gjitha në Tiranë

Audi , 18
Ford , 13
BMW , 11
Toyota , 8
Smart , 4
Opel , 3
Peugeot , 2
Renault , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
Nissan , 1
BAIC , 1
Buick , 1
Seat , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Citroën , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe A clas,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj A clas Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Qer 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fiesta

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Dje 22:25 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:25 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:21 Makina , Tiranë

A clas advandgarde

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:16 Makina , Tiranë

Audi A8 4.2 TDI

31 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:16 Makina , Tiranë

BMW 535d

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:07 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2014

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:03 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:02 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

17 500 EUR

Dje 16:02 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:03 Makina , Tiranë

Super okazjon ✅MERCEDES - BENZ A CLAS 2800€€

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:30 Makina , Tiranë

Okazion shitet a classs

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 00:39 Makina , Tiranë

Range rover evoque

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 22:29 Makina , Tiranë

shitet ose nderrohet bezin gaz

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 17:16 Makina , Tiranë

A Clas 2010

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 17:15 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 W203

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 14:42 Makina , Tiranë

Shitet ose nderohet

1 850 EUR

01 Qer 13:11 Makina , Tiranë

BMW SERIE 1 120D 2.0 DIESEL VITI 2014

6 699 EUR

01 Qer 12:12 Dyqani Makina , Tiranë

A clas 180 cdi automat vit 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 11:11 Makina , Tiranë

mercedez Benz shitet & nderrohet

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fiesta

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 15:00 Makina , Tiranë

Super okazion

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 00:53 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ A CLAS 150 BENZINE MANUAL

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 10:06 Makina , Tiranë

A class 2005 160 naft

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 08:40 Makina , Tiranë

Bmw Seria 3

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 12:22 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A klas 2016 Automat ������

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Maj 14:46 Makina , Tiranë

Voklswagen Jetta 2.5 SE - 2012 Okazion

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 18:22 Makina , Tiranë

Disqe Origjinale 18'' BMW X3 X5 X6 Seria 3,5,7

220 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 15:18 Makina , Tiranë

GL 350 BLUETEC AMG

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 23:51 Makina , Tiranë

A clas

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 23:41 Makina , Tiranë

A Class 160 Automat

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 00:33 Makina , Tiranë

Audi A5 2.7 Diesel 2009 ����

8 590 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 17:14 Makina , Tiranë

Shitet Benz a clas

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 18:32 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 4X4 C280

1 EUR Çmimi me zbritje

10 Maj 17:54 Makina , Tiranë

A class

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 00:05 Makina , Tiranë

CLA-250 4Matic 2015 OKAZION per pak DITE!!!!

16 500 EUR Çmimi me zbritje

09 Maj 06:48 Makina , Tiranë

A clas

1 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 23:00 Makina , Tiranë

A clas

1 111 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 22:32 Makina , Tiranë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 12:21 Makina , Tiranë

A clas Automat ne gjendje shume te mire

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 10:11 Makina , Tiranë

Okazionn

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 22:50 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S 6.3 AMG FULL OPTION

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Pri 22:42 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz E 220

24 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Pri 22:42 Makina , Tiranë

Audi R8

45 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Pri 22:42 Makina , Tiranë

Shitet Land Rover Discovery Sport 2017

24 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Pri 10:58 Makina , Tiranë

A class okazion !!!

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 17:23 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C-Class 220

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 20:48 Makina , Tiranë

GOLFI 6 OOKAZION !!!

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj A clas | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione