Bmw 320

Shitet nga: Leonard 26 Nën 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320
Shes Bmw 320 diesel
gjendje shum te mir si nga ana motorrike dhe inxhenerike ,klima automatike,komanda ne timon , xhama dhe pasqyr elektrike
Drita bixseno.
i muaj koh qe esht targuar
Shitet per arsye mosperdorimi
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim