Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW 320 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | BMW 320 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:58 Makina , Fier

BMW SERIA 3 FULL 2.0 DIEZEL AUTO.AT VITI 2015

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 11:38 Makina , Tiranë

Bmw Seria 3 F30 FACELIFT

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:35 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 320-2012/

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:05 Makina , Tiranë

SHITET

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:36 Dyqani Makina , Fier

BMW 320 diesel

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 Makina , Tiranë

Shitet Bmw Seria 3 Okazion ❗️❗️9900€❗️❗️

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 Makina , Elbasan

�� BMW SERIA 3 LOOK M ��

13 800 EUR

Sot 07:57 Makina , Fier

BMW SERIA 3 2.0d ne super gjendje OKAZION

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:47 Makina , Pogradec

Bmw e34 2.0 benzine

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:27 Makina , Tiranë

Bmw seria 3 320d

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:47 Makina , Lezhë

Pjes AUDI BMW FIAT FORD KIA

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:42 Makina , Durrës

Okazzion bmw 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:55 Makina , Tiranë

BMW 320d automat

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:45 Makina , Korçë

Bmw

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:27 Makina , Fier

BMW x3

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:08 Makina , Tiranë

BMW Okazion

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:53 Makina , Tiranë

❗️OKAZION❗️BMW 320 AUTOMAT

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:56 Makina , Tiranë

Shitet Bmw 320 2.0 nafte 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:53 Makina , Fier

⚫️ BMW 320i 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:54 Makina , Tiranë

Shitet BMW 320 td Compact Viti 2002, Super Okazion

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:41 Makina , Tiranë

✅❌BMW SERIA 3 4000€��❌ ✅

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:59 Makina , Tiranë

BMW Seria 3 (320i) 2008

5 200 EUR

Dje 12:41 Makina , Tiranë

Shitet bmw seria 3 motorr 2.0 nafte Automat

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:16 Dyqani Makina , Fier

Bmw 320d sw

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 10:30 Makina , Tiranë

Bmw 320

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:12 Makina , Tiranë

Bmw e46

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:57 Makina , Tiranë

BMW E46 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:38 Makina , Elbasan

SHITET GJENDJE SHUM TMIRE

2 799 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 00:48 Makina , Tiranë

Okazion! Shitet BMW Seria 3 E90

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 22:32 Makina , Tiranë

Bmw 320d 07/2008 LOOK M 2.0naft 177 kuaj

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 19:32 Makina , Durrës

Okazion Disqe Bmw 225/45/17

299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Sht 16:52 Makina , Elbasan

Shitet BMW seria 3

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 12:38 Makina , Tiranë

BMW 320D Viti 2011 Cabrio

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 11:58 Makina , Fier

BMW SERIA 3 Viti Prodhimit Fund 2009 2.0 DIESEL 250.00

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 08:43 Makina , Fier

BMW 320d

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 07:35 Makina , Tiranë

Bmw

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 14:35 Makina , Tiranë

Bmw e46

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 14:02 Makina , Tiranë

Bmw

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 07:55 Makina , Tiranë

Bmw e46

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 22:07 Makina , Shkodër

Shes makinen

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 20:40 Makina , Tiranë

Bmw 320d

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 17:29 Makina , Durrës

E46

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Sht 13:04 Makina , Tiranë

BMW seria 3

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 11:28 Makina , Kukës

Bmw 320 kabriolet

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 07:30 Makina , Fier

BMW 320d

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 23:07 Makina , Tiranë

Bmw320d

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 19:22 Makina , Fier

shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 22:34 Makina , Vlorë

❌u shit❌ Bmw 320 NAFT 2.0 AUTOMAt full options

5 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 21:37 Makina , Tiranë

‼️ SHITET BMW 320i 2007 BENZIN GAS ‼️ ��OKAZION��

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 20:08 Makina , Korçë

Bmw e 46

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | BMW 320 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione