Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Të gjitha në Tiranë

Seri 1 , 1299
Seri 2 , 53
Seri 4 , 75
Seri 3 , 4101
Seri 5 , 3245
Seri 6 , 142
Seri 7 , 999
Seri 8 , 3
M-modele , 646
X-modele , 4541
Z-modele , 17
2002 , 18
i3 , 6
i8 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:49
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

OKAZION SHITET BMW X3

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

BMW SERIA 7 2011 X-drive (LOOK 2014)

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:22
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  740  ·  Tiranë

Okazion Bmw 740Li 2016

35 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

2016 BMW 750L

Shitësit të Besuar
Sot 09:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

2015 BMW X6 M50 3.0 NAFTE

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 18:08 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5 Ⓜ️

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:08 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5 Ⓜ️

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:08 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW 320d NAFT AUTOMAT MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:08 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

OKAZION BMW X5 2015 M PACKET 3.5i 25500 ��

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:07 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

OKAZION Bmw x5 3.5d 2016 M Packet Full Opsion

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:07 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5 Ⓜ️Package

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:07 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:07 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

BMW 730d naft MUNDESI NDERRIMI

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW 320D

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 18:02 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

shitet per arsyje mos pordorimi

5 500 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 17:49
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

OKAZION SHITET BMW X3

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:48 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

Shitet BMW 118d

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:47 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:38 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

BMW 535i 2014 USA

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:37
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

CAR RENTAL BMW 320 RENTAL CAR TIRANE RINAS

35 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:37 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

�� 2008 - BMW X5 30d xDrive

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:37 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

BMW 730d - 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:37 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

2011 - BMW X1 18D XDRIVE - PANORAMA

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:37 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

2014 - BMW 320d - 176.000 KM - AUTOMATIK

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:37 Makina  ·  BMW  ·  228  ·  Tiranë

BMW SERIA 2 Grand Coupe X Drive

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:36 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

Bmw x6 3.0d

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 17:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

��2011 - BMW X1 18d XDrive

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:32 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 Gaz/Benzine

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:26 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW F10 530D nga Gjermania

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:25
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

BMW SERIA 7 2011 X-drive (LOOK 2014)

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:25 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:25 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:25 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5 Ⓜ️

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:13 Makina  ·  BMW  ·  M4  ·  Tiranë

SUPER OKAZION! BMW M4 2015 85.000KM

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 17:11 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520i e60

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:09 Makina  ·  BMW  ·  740  ·  Tiranë

Bmw 740 Ld

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 17:08 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Shitet X5 4.8 Benzin Viti 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:04
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

��2012 - BMW 528i

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:04
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 M Fabrike 85.000 KM NAFTE PA TAKS LUKSI

29 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:04 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:04 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

2014 - BMW 320d - 233.000 KM - AUTOMATIKE

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:00 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520i Nga Zvicra

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:56 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 3.0 BENZIN GAZ VITI 2008

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 16:52 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

Shitet/Nderrohet BMW 520d 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:45 Makina  ·  BMW  ·  750  ·  Tiranë

BMW 750i 2016 M pack Full Option

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:38 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:35 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

SHITET BMW seria 1

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:34 Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

OKAZION .....Shitet-Nderrohet BMW 2017 x1 2.8i F48

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 16:34 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 -2016 ‼️OKAZION��‼️

24 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:28 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

BMW E46 CABRIO 2006 NAFTE

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:22
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  740  ·  Tiranë

Okazion Bmw 740Li 2016

35 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Shitet BMW X5m50d INDIVIDUAL 7 vendeshe Full Full

79 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:11 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5M50d

34 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:09 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 INDIVIDUALE 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:06 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

Shitet BMW 120D viti 2008 dhe ndrrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione