Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW Seri 5 Të gjitha në Tiranë

518 , 9
520 , 621
523 , 51
524 , 4
525 , 826
528 , 207
530 , 1368
535 , 312
540 , 14
545 , 8
550 , 41

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | BMW | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:01 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520D F10 AUTOMAT 2.0 FULL OPSION

11 998 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:33 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW SERIA 5 f10 520D

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:26 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

Bmw 520d

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:11 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

Bmw f10 528i pa taks lluksi

11 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:11 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

OKAZION Bmw seria 5 e60 530d naft 4700 i diskutushem

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:11 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

NDERROHEN ME CLS 2012-2013 makinat BMW f10 dhe e60 530d

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:42 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

2014 Bmw 535i Xdrive M Package

18 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 18:07 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520 D, VITI 2019, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

21 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:05 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

BMW 535 XDrive M 3.0d ✅OKAZION✅

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:02 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520d M Performance Xdrive, 81.000 km ME GARANCI

29 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:01 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520 2.0 Diesel - ME POROSI, PARAPAGUHET

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:35 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW Seria 5 GT 2.0 Nafte Automatike OKAZION

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:11 Makina  ·  BMW  ·  540  ·  Tiranë

2017 BMW 540i (B58) ECS Tuning

42 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:11 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

MHD STAGE 2+ ���� BMW 535i

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:24 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520 -M

12 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:23 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmw seria 5 - Look M - f10 - 2012 - automat - 10.500 euro

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW 530 NAFT 2011 FULL OPSION

9 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:21 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW 530D

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:20 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

Bmw Gt 535 d X-drive 2014

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

SHITEN PARAKOLP MRAPAKOLP LLASKA GRILA BMW SERIA 5 F10

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:59 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW SERIA 5 AUTOMAT 2.0 NAFT VITI 2011.OPSIONE FULL KLIMA SE

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:57 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

BMW 535 NAFT 2017 FULL OPSION

22 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:51 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

BMW SERIA 5 BENZIN GAZ 2013

12 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:50 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW Seria 5 FULL OPTION / M-Packet

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:26 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:27 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW F10 3.0 naft V6 makine personale

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:30 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

Bmw SERIA 5 F10 LCI 535xd MODEL X-DRIVE

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:43 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520M Performance Diezel

12 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:52 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520 F10 XDRIVE FACELIFT LUXURY LINE

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:51 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

Bmw Seria5

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:51 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

Bmw 535d

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:47 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW SERIA 5 AUTOMAT 2.0 NAFT VITI 2011.OPSIONE FULL KLIMA SE

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:37 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

BMW Seria 5 Automat

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:27 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

Shitet bmw

10 900 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:02 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Shitet bmw seria 5 ( 2004 )

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:00 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW 530D

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:03 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

SHITET BMW SERIE 5 F10, 2011

11 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:29 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW SERIA 5 E60 530i FACELIFT

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:48 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520d GT Nafte automatike sapotarguar OKAZION

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:33 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

535 Bi Turbo Nafte

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:16 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

Bmw f10 lci 3.0 naft

17 999 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:16 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

Bmw f10 lci 3.0 naft

17 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:16 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

Shitet bmw f10 535 LCI

17 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:14 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

BMW Seria 5 525 2013

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:01 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Bmw 2008es ndrrim

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:39 Makina  ·  BMW  ·  550  ·  Tiranë

Bmw M550D

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 21:43 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

BMW 528i 258hp xDrive

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Korr 21:25 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Tiranë

Bmw

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 18:38 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

Bmw 520i LCI Biturbo Viti 2014

14 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 15:29 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmw 530d

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | BMW | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione