Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 5 - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ B200 CDI FULL OPTION!!!

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
14 Pri 14:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

MBENZ EVO 320 NAFTE AUTOMAT VITI 2009 ME DOKUMENTA !FULL 10

7 920 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:17
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 250  ·  Elbasan

✅️ Mercedes B250 ✅️

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
14 Pri 14:13
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW GOLF V BENZINE 1.6 MANUAL VITI 2008 ME LETRA TE PAGUARA

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:07
Linku:
Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI KIA EV5 AIR LAND 530km

28 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar

Sot 10:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet golf 5 manual motorr 1.9 nafte viti 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

GOLF 6 5500 € OKAZION

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:30 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Durrës

ISUZU D-MAX 2.5 NAFT VITI:2012 115.000 KM��������

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:30 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Durrës

FORD RANGER 2.2 NAFT 2013 235.000 KM����

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

FORD KUGA 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2014 155.000 KM

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT VITI:2012 ��������

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E 220 NAFT AUTOMATIKE VITI:2005 ��������

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT (EVO)AUTOMATIKE 227.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Volkswagen Golf 5 2.0 LUK GTI 2006 Sapo Ardhur

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Volkswagen Golf 5 1.9 Sapo Ardhur 2007

4 300 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

ML 320 NAFT 2007 FULL OPSION

5 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

C CLASS 2.2 NAFT 2010 FULL OPSION

7 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Fier

AUDI SQ5 FABRIKE 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

GOLF 5 1.9 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

3 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 6 GTI 2.0 BENZIN (500hp) 2012 FULL OPSION

9 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Fier

C 230 BENZIN/GAZ 2007 FULL OPSION

5 890 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Vlorë

TIGUAN 2.0 NAFT 2009 FULL OPSION

8 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

A6 PREMIUM PLUS 3.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

12 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

SPORT 3.0 NAFT 2019 SUPER FULL OPSION

43 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:30 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Fier

VOGUE 5.0 BENZIN/GAZ 2012 FULL OPSION

17 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:30 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

AUDI Q7 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Fier

C300 BENZIN/GAZ 2011 4MATIC FULL OPSION

8 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

EVO 320 NAFT 2008 FULL OPSION

6 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

C COUPE 250 BENZIN 2014 AMG SUPER FULL OPSION

8 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

8 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:30 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 MATRIX 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

12 190 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

PASSAT CC 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

TIGUAN ALL SPACE 2.0 NAFT 2020 FULL OPSION

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:30 Makina  ·  Toyota  ·  Land Crusier  ·  Pogradec

Okazion! Toyota Land Cruiser Prado 2011 Automat/ Nderrohet

32 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:30 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6 X-DRIVE--2011

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 6 AUTOMAT

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY MAXI AUTOMAT

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C-CLASS EVO AVANGARD

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  Volvo  ·  V50  ·  Tiranë

VOLVO V50--BENZIN/GAZ

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 6 HIGHLINE 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

B-CLASS 2012-AUTOMAT--NAFTE

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 S-LINE 2016

16 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 6 HIGHLINE GTI

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 5 AUTOMAT

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4--2010--QUATRO

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY MAXI 2009

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VW TIGUAN HIGHLINE

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Peqin

✈️❌OKAZION❌✈️

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Vw Jetta 2.0 Tdi Sport Edition -13

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

EVO 320 NAFT 4MATIC 2008 FULL OPSION

7 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF Vl AUTOMAT

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E clas 350 4matik

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione