Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benzin - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kavajë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benzin,kategori,ose lokacione Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj benzin Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Kavajë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:43 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Kavajë

OKAZIOON.TURAN.GAZ&BENZIN.2009.

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:07 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Kavajë

Bmw 320i ( 2015 ) benzin

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:54 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Kavajë

Ford Focus 1.6 Benzin/Gaz Titanium

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Kavajë

Benzin-Gaz shitet / ndrohet

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 17:45 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Kavajë

toyota yaris

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Kavajë

Mercedes-benz C300 2011 4matic

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:38 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kavajë

Ford fiesta 1.3 benzin Viti 06 me letra super gjendje

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:28 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Kavajë

OKAZION!!!PASSAT CC 1.8 TSI BENZIN+GAZ VITI 2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:11 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Kavajë

Audi Q7 S line Benzin Gaz Princ 100%

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Kavajë

Okazion

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:23 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Kavajë

OKAZION !! S KLAS - BENZIN & GAZ 2009 SUPER GJENDJE

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 11:58 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Kavajë

BMW 528xi

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
14 Pri 16:11 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kavajë

Okazion shitet opel corsa

2 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 22:04 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
09 Pri 14:17 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kavajë

Shitet okazion per pak dit !!!!

1 299 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Pri 09:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Kavajë

MERCEDES BENZ E350 4 MATIC AMG LINE

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 23:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Kavajë

Mercedes c klas 200

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 20:46 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kavajë

Ford Fiesta 1.2 Benzin Gas 2011

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Pri 19:05 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Kavajë

Shitet jeep wrangle unlimited sport

30 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 17:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kavajë

Shitet passat benzin gaz

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 20:40 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Kavajë

Shitet 1.6 benzin gaz

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Pri 17:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 350  ·  Kavajë

Mercedes benz c-class 3.5 benzin 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 08:53 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kavajë

Opel astra benzin-gaz

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 08:25 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 250  ·  Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
26 Mar 01:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kavajë

VW POLO 2004 BENZIN/GAZ

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 20:32 Makina  ·  BMW  ·  318  ·  Kavajë

BMW E46 318i

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Mar 12:50 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Kavajë

Audi A8L

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 16:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Kavajë

Mercedenc benz

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Mar 16:29 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
04 Mar 17:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
04 Shk 01:48 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Kavajë

Audi A8

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 18:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

Golf 5 Automat

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
31 Jan 10:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kavajë

VW Polo Automat

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
31 Jan 10:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Eos  ·  Kavajë

Volkswagen 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
28 Jan 20:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  450  ·  Kavajë

Okazion shitet Mercedes-Benz 3000 euro

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Jan 11:34 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Kavajë

Fiat punto 2001 1,2 benzin 1600€ 0692173337 4 goma t reja ta

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Jan 17:44 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Kavajë

Fiat punto 2001 1,2 benzin 1600€ 0692173337 4 goma t reja ta

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 16:20 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Online Shitësit të Besuar
02 Jan 22:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Kavajë

Mercedes Benz 2000 Benzin/Gas

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 10:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Kavajë

Mercedes Benz 2000

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 22:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

Shitet golf 5 1.6 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 15:08 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Explorer  ·  Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
01 Dhj 22:33 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Kavajë

Bmw Seria 5 Benzin+Gaz

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 06:13 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
26 Nën 06:13 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

❌❌❌ E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benzin | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione