Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford focus - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford focus,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ford focus Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 02:12
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Durrës

Volkswagen passat cc 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:40
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

����Ford c max 2009����

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET MERCEDES BENZ 212 E CLASS E350 W212 AMG PERFEKTE

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 11:22 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Durrës

Audi S8 Fabrike

27 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:18 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

FORD FOCUS 2010 (BENZIN-GAZ) fabrike

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:11 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Mundesi Nderrimi *Ford focus*1.6Gaz/Benzinë 2011*

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Durrës

GLE 350 BENZIN VITI:2021 AMG LINE

75 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 11:05 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

SHITET FORD FOCUS 1.6 NAFTE 2008

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:54 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

FORD FOCUS AUTOMAT

5 699 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:44 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

AUDI A7 3.0 NAFTE QUATTRO 8G VITI 2013 SUPER FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

VW-TIGUAN 2.0 BLUEMATION VITI 2013 135-mij KM FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ E-CLASS 220 BLUETEC 9G VITI 2015 FULL OPTION

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ EVO 280 BENZIN-GAZ VITI 2007 IMPIANT PRINS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

VOLVO S80 2.0 NAFTE VITI 2013 SUPER FULL OPTION SAPO TARGUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW-GOLF 5 2.0 NAFTE VITI 2007 “AUTOMAT”. SPORT GTD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

C 300 BENZIN(MOTORR 2.0) VITI:2016 159.000 KM

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2008 I SAPO TARGUAR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.6 NAFTE VITI 2012 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ C-220 CDI “AVANTGARDE” VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2008 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

FORD KUGA 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2014 155.000 KM

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:42 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Durrës

FORD RANGER 2.2 NAFT 2013 235.000 KM����

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT (EVO)AUTOMATIKE 227.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:41 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Durrës

ISUZU D-MAX 2.5 NAFT VITI:2012 115.000 KM��������

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E 220 NAFT AUTOMATIKE VITI:2005 ��������

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT VITI:2012 SAPOARDHUR��������

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:37 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Durrës

TAPETE MAKINASH (RROBE) AUTO NERJON 1

Sot 10:35 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

FORD FOCUS AUTOMAT

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:35 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

❇️FIAT BRAVO 1.4 BENZIN GAZ

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:34 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

❇️OPEL CORSA 1.4 BENZIN 2010 ❇️

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:26 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

SUPER OKAZION

5 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 63 AMG  ·  Durrës

Mercedes Benz G 63 AMG look 2022

77 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:17 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

❇️ BMW SERIA 5 BENZIN GAZ AUTOMAT-MUNDESI NDERRIMI ❇️

5 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

❇️ E CLAS 350 BENZINE-OKAZIOOON❇️

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Durrës

R 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

C 220 NAFT 2010 FULL OPSION

7 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

CAYENNE 4.8 S BENZIN 2012 FULL OPSION

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

EVOQUE 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

13 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

GLK 250 NAFT 2015 FULL OPSION

15 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Durrës

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN+GAZ 2011 SUPER GJENDJE

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Makina  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Durrës

JEEP CHEROKE 2.8 NAFT 2004 SUPER GJENDJE

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Durrës

SKODA OCTAVIA 1.6 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE

2 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

PASSAT 1.8 BENZIN+GAZ 2017 FULL OPSION

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Durrës

PASSAT CC 2.0 NAFT 2011 FULL OPSION

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

PASSAT JETTA 2.0 NAFT 2013 FULL OPSION

7 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:16 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Durrës

KIA SPORTAGE 2.2 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

3 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

ML 350 NAFT 2014 SUPER GJENDJE

15 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:15 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus 1.6 nafte

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:08 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Durrës

OPEL MERIVA 1.7 NAFT 2014 AUTOMAT SUPER GJENDJE

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:07 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XJ  ·  Durrës

Jaguar Xj 2.7 nafte okazion

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford focus | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione