nisan navara | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Nissan , 207
Toyota , 6
Ford , 3
BMW , 2
Honda , 2
Dacia , 1
Opel , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe nisan navara,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj nisan navara Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:01 ,

Ford ranger viti 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 20:11 ,

Nisan navara ne shitje

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 13:25 ,

Nisan navara d22 2.5 turbo intercooler 4x4

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 18:26 Dyqani ,

NISAN NAVARA-3.0 DIESEL-2014-AUTOMATIK-XHAMA TE ZINJ ORIGJIN

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 22:22 ,

nissan navara

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Pri 13:12 ,

Nisan Navara

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 13:04 ,

Nisan Navara

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 12:01 ,

Shitet Nisan Navara

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 13:11 ,

NISSAN NAVARA.2.5NAFT2007.4X4.FULL9.400 EURO

9 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 11:24 ,

Nisan navara

4 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Mar 23:18 ,

Shitet nisan navara 2.5 naft ne gjendje shume Te mir okazion

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 21:17 ,

nisan navara

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 12:10 ,

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 17:34 ,

Toyota rav 4

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Mar 20:52 ,

Nisan navara

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 20:51 ,

Shitet nisan navara

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 20:32 ,

Nisan navara

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 08:06 ,

Nisan navara automatike

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 10:18 ,

kupole per nisan navara

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Shk 21:10 ,

NISSAN NAVARA- 08

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 14:21 ,

Mercedes Benz Evo - 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 16:26 ,

Nisan Navara

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 11:26 ,

Dacia Lodgy Shitet Nderrohet

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Jan 21:38 ,

Nisan navara 2008

13 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 18:16 ,

nisan navara

10 700 EUR Çmimi me zbritje

05 Jan 05:11 ,

nisan navara

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 05:11 ,

nisan navara

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 05:11 ,

nisan navara

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 05:11 ,

nisan navara

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 05:11 ,

nisan navara

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 05:11 ,

nisan navara

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 05:11 ,

nisan navara

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 05:11 ,

nisan navara

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 08:38 ,

4x4

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 02:26 ,

nisan navara

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 02:25 ,

Nissan navara 2006

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Jan 19:57 ,

nisan navara

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 12:24 ,

Shitet makine nissan navara.2008

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 10:33 ,

Shitet makine nissan navara.

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 18:12 ,

kelcyre

8 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 08:31 ,

foristrade

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 14:32 ,

Nderrohet

4 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 08:31 ,

Shes Nisan navara

9 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 21:24 ,

Shitet Nisan Navara

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 15:24 ,

Shitet nissan navara 2008 10 800€

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 22:41 ,

nisan navara

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 14:52 ,

Shitet nissan navara 2008

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 20:43 ,

NISAN NAVARA 2008

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj nisan navara | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione