Nisan navara | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 265

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nisan navara , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nisan navara Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:22 ,

Shitet Nisan Navara

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 Dyqani ,

NISAN NAVARA-3.0 DIESEL-2014-AUTOMATIK-XHAMA TE ZINJ ORIGJIN

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:27 ,

NISSAN NAVARA.2.5NAFT2007.4X4.FULL9.400 EURO

9 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 19:11 ,

Nisan navara ne shitje

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 21:10 ,

NISSAN NAVARA- 08

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 21:16 ,

nisan navara

123 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Shk 14:21 ,

Mercedes Benz Evo - 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 16:26 ,

Nisan Navara

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 11:26 ,

Dacia Lodgy Shitet Nderrohet

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Jan 21:38 ,

Nisan navara 2008

13 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 18:16 ,

nisan navara

10 700 EUR Çmimi me zbritje

05 Jan 05:11 ,

nisan navara

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 05:11 ,

nisan navara

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 05:11 ,

nisan navara

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 05:11 ,

nisan navara

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 05:11 ,

nisan navara

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 05:11 ,

nisan navara

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 05:11 ,

nisan navara

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 05:11 ,

nisan navara

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 08:38 ,

4x4

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 02:26 ,

nisan navara

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 02:25 ,

Nissan navara 2006

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Jan 19:57 ,

nisan navara

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 12:24 ,

Shitet makine nissan navara.2008

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 10:33 ,

Shitet makine nissan navara.

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 18:12 ,

kelcyre

8 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 08:31 ,

foristrade

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 14:32 ,

Nderrohet

4 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 08:31 ,

Shes Nisan navara

9 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 21:24 ,

Shitet Nisan Navara

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 15:24 ,

Shitet nissan navara 2008 10 800€

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 22:41 ,

nisan navara

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 14:52 ,

Shitet nissan navara 2008

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 20:43 ,

NISAN NAVARA 2008

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 20:38 ,

Nisan X-Trail

32 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 19:17 ,

Shitet nissan navara 2008

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 18:02 ,

Nisan navara viti 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 17:26 ,

Nderrohet Ml 270

4 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 14:35 ,

Ml 270 cdi 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 14:27 ,

Nderrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 20:49 ,

Nisan Navara 2.5 Nafte

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Nën 11:46 ,

Nisan navara 2008

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 10:54 ,

Shitet Nisan Navara

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 01:07 ,

Nisan navara në shitje

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Tet 16:42 ,

shes nisan navara

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nisan navara | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim