Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tesla - Makina Të gjitha në Shqipëria

Volvo , 122
Audi , 47
Ford , 36
Tesla , 21
BMW , 19
Toyota , 17
Opel , 12
Fiat , 8
Porsche , 6
Citroën , 5
Peugeot , 4
Hyundai , 2
Jaguar , 2
Nissan , 2
Seat , 2
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1
Honda , 1
Infiniti , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
MINI , 1
Renault , 1
Saab , 1
Tata , 1
Zastava , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tesla,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Tesla Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.4  ·  Tiranë

Makina elektrike id 4 id 3 id 7 audi tesla byd honda toyota

33 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:26 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Fier

‼️E550 FULL PANORAMIC AMG LINE ‼️

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

‼️ML 350 GRAND EDITION FULL ‼️

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:10 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

❌FORD FUSION 1.4 NAFTE❌

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:10 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

❇️OKAZIOOON OPEL CORSA 1.4 BENZIN ❇️

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:10 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

❇️BMW SERIA 5 BENZIN GAZ-MUNDESI NDERRIMI ❇️

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:10 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

❌ FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE SAPO TARGUAR❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:06 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

❌TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE MANUALE

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Durrës

�� Mecedes Benz A clas Automatik��

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Korçë

VW GOLF PLUS 1.9 TDI

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Korçë

Golf Plus 1.9Tdi

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Okazion Mercedes-Benz c300

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 3.0Tdi 2014

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 Makina  ·  Jaguar  ·  S-Type  ·  Durrës

Jaguar S-type R 396hp Supercharger

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 2.4 Benzine Swiss Tuning Me Dogane 5500euro ����

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Audi A4 2.0 Benzine Automat Motor i Thjeshte ������������

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:56 Makina  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Durrës

Okazion tesla model 3

24 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz C300

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:54 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta ST 1.5 TDCI mundesi nderrimi

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:18 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

Audi A7 2.8FSI Pa Turbo Exclusive Version Mega Full ����

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:15 Makina  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Kukës

SHITET MAKINA TESLA model 3 2022

38 500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:12 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 2010 1.6 naft manual

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 63 AMG  ·  Durrës

Mercedes Benz G 63 AMG look 2022

77 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:11 Makina  ·  Tesla  ·  Model 3  ·  Tiranë

Tesla Model 3 Performance

45 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 10:16 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 13:17 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Shitet Range Rover Evoque ne super gjendje

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Qer 11:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Merces Benz C220 AUTOMAT

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
14 Qer 21:24 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Okazion Audi A4 2.0 TDI Automat

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 21:24 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Okazion Audi A4 2.0 TDI Automat

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 21:24 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 2.0 TDI Automat

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 19:45 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Lushnjë

Shiter Audi A6 AUTOMAT 2.0 Nafte

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Qer 19:45 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Lushnjë

Shitet Audi A7 3.0 BENZINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 19:45 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford Focus 2.0 Benzin Gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 19:44 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford Focus 2.0 Benzine Gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 19:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.3 Benzin AUTOMAT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 19:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.3 Benzin AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 10:27 Makina  ·  Toyota  ·  Hilux  ·  Tiranë

Toyota hilux per pjese kembimi

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Qer 20:48 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

SHITET X5 2015 DIZEL MUNDESI NDERRIMI

28 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 17:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 500  ·  Durrës

M-Benz S500L 4Matic Presidenciale Me Dogane Swiss Edition

14 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 10:45 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

VOLVO XC60 3.0 T BENZIN-GAZ E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 22:56 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Audi A4 2.0 tdi 2013 me dogane 11200€

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Qer 22:53 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 2.0 tdi viti 2014 me dogane 11800€

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 21:06 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford kuga 2.0 naft 2014

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 17:34 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Shitet Ford Kuga 2.0 Nafte

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 17:31 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

Shitet Audi A7 3.0 BENZINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 17:31 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Shitet Audi A4 Benzin Automat

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Qer 13:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Korçë

����Mercedes Benz A-Class 200 ����

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 09:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Durrës

VW T5 2.0 Benzine Behet me Gaz 100% Dopiogabin ������������

14 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 09:10 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

SHITUR❇️OKAZIOON FIAT BRAVO ME LETRA 1.4 BENZIN GAZ

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tesla | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Tesla në kategorinë Automjete
  • Tesla në kategorinë Makina | Honda
  • Tesla në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Polo
  • Tesla në kategorinë Makina | VW Volkswagen
  • Tesla në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Tesla në kategorinë Makina | Land Rover | Range Rover
  • Tesla në kategorinë Makina | Toyota | Aygo
  • Tesla në kategorinë Makina | Toyota | Land Crusier
  • tesla në kategorinë Makina | Tesla
  • tesla në kategorinë Makina

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione