Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes klas a - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 41
Ford , 28
BMW , 27
Toyota , 18
Land Rover , 11
Volvo , 6
Smart , 6
Citroën , 5
Seat , 4
Nissan , 3
Fiat , 3
Porsche , 3
Mazda , 2
Chrysler , 2
Opel , 2
Honda , 2
Renault , 2
Jeep , 2
Isuzu , 1
BAIC , 1
Hummer , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Peugeot , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes klas a,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes klas a Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:58
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

����Ford c max 2009����

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 03:08 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta Automat

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:47 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Durrës

Glk 220 Nafte

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes C300 4-matik b/g 2012

11 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:36 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:26 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

C class 204

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

SHES MAKINEN PERSONALE E CLASS AMG

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 19:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

��❌️��SHITET E CLASS AMG LINE ��❌️��

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 18:15 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

E class evo

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:58
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

����Ford c max 2009����

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Durrës

VW SHARAN 1.8T AUTOMAT 2006

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

����Caddy Maxi 2008����

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:38 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fiesta

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Elbasan

E 350 bluefficent Coupe panoram amg packet

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:27 Makina  ·  Audi  ·  S3  ·  Elbasan

Audi S3 fabrike 310hp 100 mij klm origjinale m ndrrimi

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:27 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Elbasan

Bmw 730d 2014 full options

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:27 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Bmw X5 3.5d M5.0d look origjinal panoram full m ndrrimi

27 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:25 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

Porsche cayenne 3.0 naft panoram 8g zvicer

22 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

BENZ ..A,KLAS 180,,BENZIN +GAZ..STAG..AUTOMAT..NGA ZVICRA

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C 300 2012

10 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:39 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

MITSUBISHI OUTLANDER 2014

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN JETTA 2.5 BENZINE PERFEKT

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:38 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedes A clas

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 06:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

B class Automat

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
21 Pri 19:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Mercedes Benz a class automat 1.7 nafte super gjendje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 19:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet VW Golf 5

5 690 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 18:05 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Durrës

����Seat Altea 1.9 Tdi����

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 17:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes - Benz A klas 180 diesel 2011

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
21 Pri 16:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tiranë

Mercedes Benz A klas shume ekonomik

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 15:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Lezhë

Mercedes Benz ML 320 packed AMG super gjendje

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 15:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 12:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 220  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ GLA 220d 4MATIC (Akull)

20 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
19 Pri 21:40 Makina  ·  Seat  ·  Altea  ·  Durrës

SEAT ALTEA 1.6 BENZIN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 21:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

OKAZION Shitet Mercedes-Benz E-Class 350Bluetec

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 18:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 350  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 350 4matic

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 18:57 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0 xdriver bezin& gas⛽️

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 18:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 avantgarde amg

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Pri 18:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 400  ·  Korçë

Mercedes-Benz S400 Long 4matic

75 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Pri 18:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 200  ·  Korçë

Mercedes-Benz glk 200 cdi

12 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 18:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Korçë

Mercedes-Benz S320 2008 okazion

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 18:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Korçë

Mercedes-Benz E220 bluetec 2014

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Pri 16:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tiranë

Rental car Mercedes A class

25 EUR / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 15:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

OKAZION! Pasat automat 2006 motorr 2.0 nafte FULL OPTION

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 10:49 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee Overland 3.0 ECODiesel

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
19 Pri 10:46 Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

JEEP Grand Cherokee Overland 2012

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
19 Pri 10:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Shitet ose Nderrohet me Honda X-ADV

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
16 Pri 17:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 500  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E550 4MATIC 600HP

24 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 13:41 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

����OKAZION-BMW-SERIA-3-2013-2.0-NAFTE ​​����

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
16 Pri 13:41 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

​​����OKAZION BMW SERIA 3 2013 2.0 NAFTE����

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
16 Pri 12:49 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 avant OKAZION

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 12:42 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Ford Kuga Titanium 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes klas a | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione