Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina automat - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 10153
VW Volkswagen , 4907
Audi , 3177
BMW , 1418
Ford , 789
Toyota , 775
Opel , 474
Hyundai , 375
Volvo , 373
Citroën , 334
Land Rover , 316
Fiat , 312
Nissan , 273
Smart , 245
Peugeot , 225
Renault , 187
Seat , 108
Porsche , 98
Lancia , 92
Jeep , 81
Chevrolet , 81
Kia , 76
Mitsubishi , 74
Honda , 74
Daihatsu , 74
Jaguar , 65
Škoda , 62
MINI , 56
Chrysler , 50
Mazda , 47
Suzuki , 37
Rover , 25
Dodge , 25
Ssangyong , 19
Alfa Romeo , 17
Saab , 17
BAIC , 11
Hummer , 9
Cadillac , 9
Subaru , 8
Acura , 6
Maserati , 5
Infiniti , 5
Isuzu , 3
Dacia , 3
Lincoln , 3
Lexus , 3
GMC , 2
Lotus , 1
Pontiac , 1
Aixam , 1
Corvette , 1
Bentley , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina automat,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina automat Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI A3 , VITI 2015, AUTOMATIKE, MOTORR 1.4 BENZINE+GAZ

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
25 Maj 13:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

����ℝℂ�������� ����ℕℤ ������ 350 2016

39 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
05 Qer 19:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson

29 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:30
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive 60TDI Limited Edition Mega Mega Full

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive Limited Edition 50 TDI Mega Mega Full

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 15:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

EVO 220 NAFT AUTOMAT VITI 2006

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:57 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Shitet Audi a6 3xsline 2016

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 14:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Mercedes A class automat benzinë

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 14:57 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2011

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 14:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Durrës

POLO 1.6 NAFT AUTOMAT

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:56 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Tiranë

Ford fusion 1.4 benzine automat

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:56 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

VW Touran 1.9 TDI Automat DSG

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

W212 e350 diesel

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:54 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Kavajë

Mercedes c-class 220 nafte automat

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:52 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Tiguan 2011

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

OKAZION Shitet mercedez benz s class 350 gaz-benzin

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:51 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

OKAZION Shitet toyota auris 2012 hibrid automat

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:49 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Durrës

Shitet VOLVO 2007 2.4 NAFT OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 14:49 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

Shitet Audi A7 3.0 Naft “OKAZION”

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:46
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 500  ·  Berat

CLS 550 AMG

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:46 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:45 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

NISSAN QASHQAI

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Mercedez E220 naft Automat 2009 letra 1 vit

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Makine me qera ((Mercedes-Benz B-Class)

30 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:41 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Lushnjë

NISAN QASHQAI 2.0 NAFTE ,AUTOMAT, VITI 2011

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:41 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan Qashqai����Panorame,Automat 6G,4x4,Nafte 2.0����

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

⚠️Volkswagen 2.0 automat⚠️

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 14:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Durrës

12500 euro AUDI Q3 2016 2.0 tfsi Automat Full Panoram

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 2015

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Jetta 2014

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive Limited Edition 50 TDI Mega Mega Full

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Durrës

Benz A klas Facelift����2010, Automat,1.7 Benzin����

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Durrës

Pasat cc R Line 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:39 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Durrës

Seria 7 look M 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:39 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

Shitet BMW 118d

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:38
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Berat

Mercedes Benz 220 CDI W210

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:36 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Shitet X5 2011 3.0 Nafte

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

GOLF 5 PLUS

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 240  ·  Durrës

E 240 Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:36 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Durrës

fiat 500 AUTOMAT

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 7 AUTOMAT TDI 1.6 BLUE MOTION SUUUPER GJENDJE

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 14:34 Makina  ·  Suzuki  ·  Kizashi  ·  Tiranë

Suzuki Kizashi 2.4.Benzin-Gaz.Automat.2011 ����

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 14:34 Makina  ·  Renault  ·  Koleos  ·  Tiranë

FUORISTRADE RENAULT 2.0 NAFTE AUTOMAT SUUUUUPER GJENDJE

6 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 14:34 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2015

14 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 14:34 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520D F10 AUTOMAT 2.0 FULL OPSION

12 490 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 14:34 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 2.0 TDI AUTOMAT SUPER GJENDJE

12 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 14:32 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Lushnjë

FORD KUGA 2.0 NAFTE, AUTOMAT, VITI 2011

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:30 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Lushnjë

AUDI Q5 ,2.0 NAFTE , AUTOMAT F1, Viti 2010

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Shitet VW Tiguan 2012

7 910 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:30
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive 60TDI Limited Edition Mega Mega Full

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

▶ SHITET AUDI A6

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C300 4MATIC 2012 AUTOMAT BENZIN/GAZ

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Kukës

Mercedez-Benz E-Class 220 VITI 2014

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Maxi 1.9 automat 2009 super

8 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:23 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 QUATRRO Premium (PLUS)

13 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina automat | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione