Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 4 1.6 naft - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 27
BMW , 21
Land Rover , 20
Ford , 18
Toyota , 8
Fiat , 6
Volvo , 6
Citroën , 5
Hyundai , 4
Jeep , 4
Porsche , 4
Mazda , 3
MINI , 3
Opel , 3
Peugeot , 3
Nissan , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Hummer , 1
Kia , 1
Ssangyong , 1
Smart , 1
Renault , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4 1.6 naft,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 1.6 naft Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Durrës

PASSAT CC 2.0 NAFT 2011 FULL OPSION

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 3.0 NAFT 2016 FULL OPSION

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:20 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Durrës

BMW 120 NAFT AUTOMAT 2006 SUPER GJENDJE

3 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E 350 NAFT 2010 FULL OPSION

10 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUDI A8 50TDI 2019 FULL OPSION

56 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:05 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFT 2013 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Fier

ML 320 NAFT 2007 FULL OPSION

5 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

!!!!!Mercedes S350 L Benzin-Gaz 2010 !!!!!

16 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Dje 20:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

C CLASS 2.2 NAFT 2010 FULL OPSION

7 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:50 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet Ford Focus 2010 1.6 naft manual

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:51 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

AUDI A8 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

25 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT (EVO)AUTOMATIKE 227.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:24 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

FORD KUGA 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2014 155.000 KM

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:24 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Durrës

ISUZU D-MAX 2.5 NAFT VITI:2012 115.000 KM��������

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:24 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Durrës

FORD RANGER 2.2 NAFT 2013 235.000 KM����

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:24 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT VITI:2012 ��������

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E 220 NAFT AUTOMATIKE VITI:2005 ��������

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Fier

C 270 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

GOLF 5 1.9 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

3 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

EVO 320 NAFT 4MATIC 2008 FULL OPSION

7 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Vlorë

TIGUAN 2.0 NAFT 2009 FULL OPSION

8 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

PASSAT 2.0 NAFT 2014 FULL OPSION

8 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:59 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

SPORT 3.0 NAFT 2019 SUPER FULL OPSION

43 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 15:58 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

AUDI Q7 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Fier

EVO 320 NAFT 2008 FULL OPSION

6 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:56 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 MATRIX 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

12 190 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

TIGUAN ALL SPACE 2.0 NAFT 2020 FULL OPSION

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

GOLF 5 AUTOMAT

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkodër

W203

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 11:00 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Pogradec

✅✅FORD C MAX 1.6 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:40 Makina  ·  Ssangyong  ·  REXTON  ·  Durrës

REXTON 2.7 NAFT(MOTORR BENZI) AUTOMATIKE

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:03 Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Fier

AUDI SQ5 FABRIKE 3.0 NAFT 2014 FULL OPSION

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 08:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mallakastër

��GOLF 6 AUTOMAT 1.6 NAFT 2012��

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:36 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

70.000 km Discovery 2018 3.0 naft Dynamic

43 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Pri 11:44 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Fier

SPORT 3.0 NAFT 2015 (LOOK 2021) SUPER FULL OPSION

30 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 11:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY TD4 3.0 NAFT 2016 FULL OPSION

22 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Durrës

R 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

SPORT 3.0 NAFT 2020 FULL OPSION

52 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Pri 11:43 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUDI A7 50TDI 2020 FULL OPSION

52 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 11:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

GLE 350 NAFT 2017 FULL OPSION

32 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 11:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Fier

PASSAT JETTA 2.0 NAFT 2013 FULL OPSION

6 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:41 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

BMW 530 NAFT 2006 FULL OPSION

3 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E 220 NAFT 2016 FULL OPSION GJENDJE PERFEKTE

12 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Pri 11:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Tiranë

GL 350 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

12 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Tiranë

GLC 220 NAFT 2020 FULL OPSION

38 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Pri 11:39 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 3.0 NAFT 2009 FULL OPSION

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

C 200 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

A 200 NAFT 2014 (LOOK 45 AMG) FULL OPSION

13 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:38 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 M50d 2015 SUPER FULL OPSION

28 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C 220 NAFT COUPE 2019 SUPER GJENDJE

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 1.6 naft | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione