Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gaz ben - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 42
Audi , 31
Renault , 26
Fiat , 25
Opel , 22
BMW , 19
Peugeot , 17
Toyota , 16
Seat , 13
Porsche , 12
Chevrolet , 9
Citroën , 8
MINI , 7
Hyundai , 7
Volvo , 6
Mazda , 5
Suzuki , 5
Honda , 5
Smart , 5
Jaguar , 4
Lancia , 4
Nissan , 3
Chrysler , 2
Škoda , 2
Daewoo , 2
Acura , 1
Rover , 1
Saab , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gaz ben,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Gaz ben Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:33 Makina  ·  Nissan  ·  Note  ·  Tiranë

OKAZION NISSAN NOTE 2012

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

B CLAS OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:03 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE 4.5 BENZIN GAZ B R C OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Tiranë

Shitet Fiat Bravo t-jet SPORT

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 10:51 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 1.5 BENZIN GAZ STAGG

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Elbasan

Shitet toyota corolla verso automatik benzin gaz

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:26 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Elbasan

Shitet toyota corolla verso automatik benzin gaz

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:15 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Volvo XC90 T6 Inscription Full Option

30 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:23
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ S350 L PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:12 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Volvo XC90 T6 Inscription - Viti 2018 - POLESTAR - Full Opti

37 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Ben C 300

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Qer 19:53 Makina  ·  Honda  ·  Logo  ·  Gjirokastër

❌HONDA LOGO 1.3 Ben/Gaz❌

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 07:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Durrës

��OKAZION mercedes benzin gaz

9 500 LEK

14 Qer 16:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 220  ·  Tiranë

B clas 200 benzin gaz automat

3 333 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Qer 17:39 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Durrës

Okazion‼️‼️Honda CRV 2016 2.4 benzin gaz ( prins)

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Qer 23:35 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford benzin gaz

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
08 Qer 02:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf V 1.6 gaz/benzine 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 13:59 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta Gaz benzin

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 10:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Super Okazionnnn 3700€€€€€

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 11:28 Makina  ·  Mazda  ·  3  ·  Tiranë

Shitet mazda 3 super gjendie

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 11:17 Makina  ·  Mazda  ·  3  ·  Tiranë

Shitet mazda 3 super gjendie

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 20:32 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fiesta Gaz benzin

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 00:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Fier

A class

3 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 13:10 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Durrës

Shitet Benzin Gaz

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 16:08 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tiranë

Opel Corsa 1.4

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 16:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Shitet Ml 350 Benzin-Gaz

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Maj 20:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

W jetta Automat

7 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 15:56 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Ocazione

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 17:23 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Durrës

Ocazione

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 16:50 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Durrës

Shitet

3 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 10:34 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Tiranë

Shitet

3 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 15:33 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Tiranë

Fiat Bravo T-jet sport 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 12:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

SHITET Mercedez Benz B Class B200 Turbo

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Pri 21:08 Makina  ·  Peugeot  ·  206  ·  Durrës

Shitet Peugeot 206+

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 18:06 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Elbasan

Peugeot BenzinGaz/2011

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 01:57 Makina  ·  Jaguar  ·  X-Type  ·  Durrës

Jaguar x type 2.5 v6

2 300 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 16:54 Makina  ·  Fiat  ·  Sedici  ·  Tiranë

Fiat Sedici 4x4 gaz benzin 2007

4 780 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 22:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

!!!!!Mercedes S350 L Benzin-Gaz 2010 !!!!!

16 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Pri 11:44 Makina  ·  Toyota  ·  Urban Cruiser  ·  Durrës

Shitet Toyota Urban Cruiser ne supergjendje !!!

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Pri 09:53 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 GAZ-BENZINE

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 10:25 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shes Fiat 1.4 Benzin Gaz

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 15:59 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota yaris 1.0 benzin gaz me leje

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 11:47 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tiranë

Okazion 1.4 benzin gaz 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 23:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

����Mercedez Benz ��B+ Gaz ✅

5 100 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 15:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 1,6 benzin-gaz

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 17:53 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Pogradec

Shitet Mini 1.6 Benzin-Gaz✅

3 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 12:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lezhë

Volkswagen Polo

3 600 EUR

22 Mar 14:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Ml 350 Benzin-Gaz

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 12:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Vlorë

��❗️Okazion ❗️��

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 12:24 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

��CITROEN C3 2008 Benzin Gaz ��

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gaz ben | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione