Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cla 200 mercedes benz 2015 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 31
Ford , 20
BMW , 13
Land Rover , 10
Toyota , 5
Nissan , 4
Mazda , 3
Hyundai , 3
Volvo , 2
BAIC , 1
Dacia , 1
Kia , 1
Fiat , 1
Jaguar , 1
Citroën , 1
Smart , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cla 200 mercedes benz 2015,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Cla 200 mercedes benz 2015 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 250  ·  Elbasan

✅️ Mercedes B250 ✅️

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes CLA 220 ✅️

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet CLA200

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 01:31 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:28 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:25 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet CLA200

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Elbasan

✅️ Mercedes CLA 220 ✅️

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 250  ·  Elbasan

✅️ Mercedes B250 ✅️

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:59 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Elbasan

�� Volkswagen Sharan ��

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje makina 10/10

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:46 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford kuga jo koreje Italie Super okazion per pak dit

8 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Ford kuga Jo makine koreje e ardhur nga italia ford kuga

8 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:40 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

Ford kuga Jo kore e ardhur nga italia super okazion

8 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

b class automat 1.8 naft super gjendje

36 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

b class automat 1.8 naft super ekonomik

3 699 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Fier

M. BENZ GLK 250 BlueTech 2015 SUPER I PASTER!!

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Shitet b class automat super gjendje

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ E-CLASS 220 BLUETEC 9G VITI 2015 FULL OPTION

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:04 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 8G PANORAMA 3.0 TDI(NAFTE)

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:47 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:51 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

AUDI A8 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

25 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:31 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:36 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

Shitet Audi A4 2.0 tdi 2015

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 18:36 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Fier

Shitet Nissan Qashqai 1.6 diesel

12 900 EUR

Online
Dje 18:35 Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Fier

Shitet Jaguar XF 2.2 diesel 2014

12 000 EUR

Online
Dje 18:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

SHITET S 550 BI TURBO AMG

39 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online
Dje 17:24 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

FORD KUGA 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2014 155.000 KM

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:04 Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Vlorë

Audi S8 Plus 4.0 TFSI fabrike

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 2015 2.0 TDI 161.000km

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 16:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazion Golf 7 2015 2.0 TDI 161.000km (Origjinale)

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 16:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Volkswagen Passat 2.0 diezel 2015

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:25 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai sonata 2015 100% Vetem Gaz Full Options

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 01:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat super gjendje makine familjare

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 23:11 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 Premium Plus 2.0 Benzine

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 23:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Volkswagen Jetta 2.0 TDI

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 23:04 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 S-Line 2.0 Benzine

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 20:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 super gjendje

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 18:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Pri 11:50 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 35d F15 2015 M Package

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 11:44 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Fier

SPORT 3.0 NAFT 2015 (LOOK 2021) SUPER FULL OPSION

30 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 11:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Fier

S 550 BENZIN AMG 2015 SUPER FULL OPSION

38 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 11:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY TD4 3.0 NAFT 2016 FULL OPSION

22 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E 220 NAFT 2016 FULL OPSION GJENDJE PERFEKTE

12 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Pri 11:38 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 M50d 2015 SUPER FULL OPSION

28 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

GLK 250 NAFT 2015 FULL OPSION

15 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:25 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

FORD ESCAPE 1.6 BENZIN 2015 SUPER GJENDJE

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 11:22 Makina  ·  Dacia  ·  Dokker  ·  Tiranë

DACIA DOKKER 1.5 NAFT 2015 SUPER GJENDJE

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 11:19 Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Tiranë

AUDI SQ5 FABRIKE 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cla 200 mercedes benz 2015 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione