Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw gas benzin - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 303
Ford , 18
Audi , 17
Fiat , 8
Opel , 4
Jeep , 4
Mazda , 3
Nissan , 3
Peugeot , 3
Seat , 2
Jaguar , 2
Citroën , 2
Renault , 2
Toyota , 1
Cadillac , 1
Škoda , 1
Acura , 1
Volvo , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Honda , 1
Smart , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw gas benzin ,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Bmw gas benzin Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:14
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Berat

Bmw 528 6 pistona Benzin/Gas

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar

Sot 12:14
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Berat

Bmw 528 6 pistona Benzin/Gas

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

VW PASSAT 2.0 FSI 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:59 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

❇️OKAZIOOON OPEL CORSA 1.4 BENZIN ❇️

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:59 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

❇️BMW SERIA 5 BENZIN GAZ-MUNDESI NDERRIMI ❇️

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:58 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

❌TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE MANUALE

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:58 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

❌FORD FUSION 1.4 NAFTE❌

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:58 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Durrës

❌ FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE ❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:57 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Durrës

BMW SERIA 5 528 I VITI 10 SUPER NE GJENDJE

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:35 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

Bmw x3 benzin gas

890 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:00 Makina  ·  Dodge  ·  Grand Caravan  ·  Tiranë

���� OKAZION Dodge Caravan 2500 € ����

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:25 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Vlorë

❌️OKAZION❌️ Bmw x5 35i Xdrive Sport Activity Look M

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 13:39 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Durrës

Bmw530i seria 5 2010

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:31 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Korçë

Bmw 520i benzin/gas look M full zvicra

6 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:16 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0 xdriver bezin& gas⛽️

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes benz c204 350 benzine

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 22:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Durrës

�� Mecedes Benz A clas Automatik��

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 15:07 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 2010 1.6 naft manual

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 14:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

����Mercedes-Benz C200 Benzine+Gaz Sport����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
13 Qer 14:11 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

BMW x5 35d TwinPower 2015

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 10:45 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

VOLVO XC60 3.0 T BENZIN-GAZ E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 09:10 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

SHITUR❇️OKAZIOON FIAT BRAVO ME LETRA 1.4 BENZIN GAZ

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 21:58 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Tiranë

Nissan Navara 2015 Diesel

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 21:57 Makina  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Tiranë

Jeep Wrangler 2.8 Diesel Unlimited (Limited)

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 21:56 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Kukës

Ford S-Max 1.6 ecobost benzin 2012 7vende

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Qer 22:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Shiten pjese per clk w208 2.0 benzine Kompresor viti 2000

900 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 18:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Mercedes Clk w208 2.0 benzin-gas ne leje. Viti 2000, manual.

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 13:18 Makina  ·  BMW  ·  Z3  ·  Berat

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 09:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Durrës

VW SHARAN 1.8T AUTOMAT 2006

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 01:11 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

����C180 Benzine+Gaz Automat ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
02 Qer 21:26 Makina  ·  BMW  ·  535  ·  Fier

SHITET BMW SERIA 5 benzin gas

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 11:40 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMW 120l benzin/gas automat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 11:56 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Kukës

Škoda Octavia VRS 2.0TDI DSG 4x4 - i sapoardhur nga Zvicra��

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 09:34 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Pogradec

Bmw x5 ixdrive 2010 benzin-gaz

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 10:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

Mercedes

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 22:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Elbasan

Mercedes Benz C300 Benzin Gas

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 09:58 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

Bmw x3 okazioon

890 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
23 Maj 09:22 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

BMW X5Si BENZIN GAS

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 17:48 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5 2003 gjendje perfekte 3.0 Benzin Gaz 4300 euro !

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
14 Maj 23:31 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW 328i Xdrive (3.0 Benzin/Gas)

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 23:31 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW 328i Xdrive Benzin/Gas

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 18:49 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

OKAZION 2010 BMW X5 Benzin Gas

849 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Maj 14:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

��❌️��SHITET E CLASS AMG LINE ��❌️��

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 23:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

SHES MAKINEN PERSONALE E CLASS AMG

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 20:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Shitet volksvagen golf 5 manual 1.9 nafte 2007 letra nje vit

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 16:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 VI 2.5

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 12:05 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

BMW E60 ⚠️Benzin Gas⚠️ ✅Automat✅

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 19:22 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Berat

Bmw 528 viti 2011 benzin+gas

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 14:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITUR❇️ E CLAS 350 BENZINE-OKAZIOOON❇️

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 14:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITUR❌ SUPER OKAZION E CLASS W212 350 BENZIN ❌

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 10:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

MERCEDES E220d 194 PS AUTOMATIK 9g Pa dogan

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw gas benzin | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione