Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në MerrJep.al

Acura , 80
Aixam , 50
Alfa Romeo , 1847
Alpina , 10
Artega , 2
Audi , 27543
BAIC , 16
Bentley , 18
BMW , 17046
Bugatti , 7
Buick , 15
Cadillac , 84
Chevrolet , 716
Chrysler , 597
Citroën , 3688
Corvette , 5
Dacia , 112
Daewoo , 160
Daihatsu , 173
DeTomaso , 1
Dodge , 211
Ferrari , 6
Fiat , 9128
Ford , 22713
GMC , 38
Great Wall , 18
Grecav , 7
Honda , 675
Hummer , 61
Hyundai , 2588
Infiniti , 34
Isuzu , 80
Jaguar , 746
Jeep , 1134
Kia , 850
KTM , 6
Lada , 6
Lancia , 1141
Land Rover , 4655
Landwind , 2
Lexus , 48
Lifan , 3
Ligier , 2
Lincoln , 74
Maserati , 26
Maybach , 4
Mazda , 1266
Mercedes-Benz , 92935
MG , 21
MINI , 929
Mitsubishi , 2028
Morgan , 1
Nissan , 4057
NSU , 4
Opel , 12358
Peugeot , 4865
Piaggio , 18
Pontiac , 4
Porsche , 1360
Proton , 1
Renault , 6499
Rover , 366
Saab , 221
Seat , 2529
Škoda , 1303
Smart , 1738
Spyker , 1
Ssangyong , 280
Subaru , 115
Suzuki , 750
Talbot , 1
Tata , 27
Tesla , 2
Toyota , 10268
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 5
UAZ , 4
VW Volkswagen , 50340
Volvo , 3120
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 6
Zastava , 6

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep.al është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

Sot 19:36
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2012 Mercedes-Benz C300

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 55 AMG  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz ML 550 (AMG LOOK) - 2013

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A6 PRESTIGE(S LINE)���� - 2011

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:34
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 5 GT 2.0 NAFTE 2008

5 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 250  ·  Tiranë

2017 CLA 250 4MATIC

16 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Sot 20:14 Makina  ·  BMW  ·  Model tjetër  ·  Fier

Shitet BMW 320XDrive viti 2010

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 20:14 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

Audi A4 2010 Benzin/Gaz

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:14 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Toyota rav4

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:14 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Korçë

Cmim okazion arsye emigrimi 3000 €

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkodër

Golf Plus 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 2.5 benzine automat gjendja perfekt

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:14 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Korçë

Shitet toyota rav4

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:14 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Shitet Audi A3 SUPER GJENDJE

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Mercedes Benz Clk 200 Kompressor Benzin Gaz

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

Okazion Golf Plus

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

C220 Automat

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:14 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Durrës

OKAZION 4200€ 2013

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Golf 6

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Tiranë

⛔ OFERTË ⛔ Super ekonomik ⛔ Mercedes Benz A Class ⛔ Avant

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:14 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Okazion Toyota Yaris. Viti 2009 1.4 naft

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:14 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Super gjendje 2.0TFSI

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:14 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

2011 Volvo XC60 T6 3.0 AWD

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:14 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yaris 2007 1.4 naft manual

4 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

����Mercedes Benz E220����

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

����Mercedes Benz EVO 220 ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:14 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Pogradec

BMW X5 3.5 Driver

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:11 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque FUll panorama 2.2 nafte - 12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:11 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Okazion Audi A6 Benzin/Gaz

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:11 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Shitet VW TIGUAN

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:11 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi a6

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:11 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Gjirokastër

Bmw x5 4.8i full option LOOK M fabrike

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:11 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Durrës

Frigo -20c Fiat Doblo 1.3 multijet 90ps-2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:11 Makina  ·  Peugeot  ·  407  ·  Durrës

Shitet makina per arsye emigrimi

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Pogradec

����Mercedes Benz C200����

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:11 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitet

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:11 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Shitet Toyota auris motorr 1.4 nafte viti 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:10 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

NISSAN QASHQAI, 2016, AUTOMAT, 1.6 NAFTE

13 290 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:10 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6, AUTOMAT, 3.0 BENZINE, 0692126959

17 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:10 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

2012 VW PASSAT 2.5 SEL ��FULL OPTIONS��

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:10 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

2014 Mercedes Benz GLK 250 BlueTec

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A4 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2015

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

Benz B180 Cdi - Automatike - Viti 2007 - Cmimi 5200 Euro

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:08 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Naft 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat 2.0 Automat 2012

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

M,b E clas 220 naft 2011 Automat

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

M,b c clas 220 naft 2012 Automat

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:08 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 2016 2.0 TDI QUATTRO

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:07 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Ford focus Atomat

4 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Benz c klas 220

4 300 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:07 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Durrës

Toyota rav4

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:07 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

FORD FOCUS 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C class w203 220cdi automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 20:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Elbasan

Mercedes benz C300 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:06 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

TOYOTA YARIS 2014 HYBRID / BENZINE 1.5 Automatike

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJep.alPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep.al dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep.al mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep.al sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep.al. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.al.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione