Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | 290

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 290 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:37 ,

Sprinter 312 D Okazion

4 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:16 ,

Sprinter 212 11+1

5 500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 14:21 ,

SHES SPRINTER VIP BUSS XXXL VITI 2008 22+1 VENE

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 21:08 ,

Shitet - Nderrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Maj 21:08 ,

Shitet

8 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Pri 11:33 ,

SHITET SPRINTER

5 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Pri 13:52 ,

Mercedes okazion E 290 turbo

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 20:52 ,

shitet sprinter 416 motor 280 cdi

9 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Pri 19:51 ,

Benz

20 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 19:17 ,

Mercedes-Benz Regina

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Pri 09:51 ,

Mercedes

200 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Mar 21:13 ,

Shitet - Nderrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Mar 09:51 ,

Mercedes benz

24 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Mar 22:44 ,

Mercedes benz 290

2 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Mar 22:42 ,

Okazionn Shitet Furgon Mallrash !

3 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 20:44 ,

Mercedes

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 19:58 ,

Mercedes benz

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 17:05 ,

Mercedes benz

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 17:05 ,

Fugon

4 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Shk 08:32 ,

Mercedes benz 320

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 18:11 ,

Okazion Mercedes e290

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Shk 18:55 ,

Mercedes benz 290

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 08:48 ,

Cmim okazion

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Jan 21:11 ,

W.210

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Jan 20:50 ,

Mercedez benz 410

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 09:50 ,

Mercedes Benz

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 21:13 ,

SHES SPRINTER 312 VITI 2000 VENE 14+1

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Jan 21:03 ,

Benz

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Jan 16:24 ,

Mercedes Benz

2 000 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 21:44 ,

Mercedes Benz

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 19:52 ,

Mercedes Benz

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 19:35 ,

Shitet sprinter Mercedes 20+1

9 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 12:42 ,

Mercedes Benz

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 16:42 ,

Mercedes Benz

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 13:17 ,

Mercedez benz

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 05:20 ,

Mercedes benz 290

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Dhj 07:39 ,

Sprinter

3 700 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Dhj 21:34 ,

Mercedes benz 290

2 200 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 20:13 ,

Shitet Benc W210 E290

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 13:18 ,

Mercedes benz 290

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 03:28 ,

W210

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 18:08 ,

Fugon ATP Frigorifer

5 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 09:28 ,

Merce

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Tet 19:03 ,

Sprinter

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 10:33 ,

Sprinter 312

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
24 Sht 10:13 ,

E class

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Sht 14:23 ,

Mercedes benz

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Sht 20:42 ,

412

8 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Sht 12:26 ,

Shitet!

4 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
31 Gush 12:08 ,

Shitet!

4 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 450 000 - 499 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 290 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione