pasat | Fier | Automjete | Makina

Audi , 8
Ford , 8
Opel , 6
BMW , 5
Honda , 4
Citroën , 2
Hyundai , 2
Renault , 2
Toyota , 2
Chrysler , 1
Dodge , 1
Fiat , 1
Jaguar , 1
Lancia , 1
Peugeot , 1
Seat , 1
Smart , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pasat,kategori Makina,ose vendndodhje Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pasat Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:50 ,

Vw ���� Fox

Historiku i makinës

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:50 ,

Lancia ���� Automatike

Historiku i makinës

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:50 ,

Toyota ���� Aygo

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:50 ,

Jaguar xf ����

Historiku i makinës

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:44 Dyqani ,

Mercedes Ml 350 Bluetec

Historiku i makinës

18 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:35 ,

ML 350 BLUETEC

Historiku i makinës

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:20 ,

Bmw 118 nafte seria 1 viti 2008 panoramik! Mundesi nderrimi

Historiku i makinës

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:42 ,

Mercedes E 350 BENZINE+GAS ⛽️

Historiku i makinës

13 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 ,

Hyundai Sonata 2014 vetem gaz

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 07:48 ,

BMW X5 Xdrive

Historiku i makinës

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:57 ,

Opel Agila 1.2 benzine 2001

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:05 ,

Super okazion

Historiku i makinës

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

Audi S4 Fabrike

Historiku i makinës

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:53 ,

Mercedes-Benz E250 CDI BlueEFFICIENCY 2010 Full Option

Historiku i makinës

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:27 Dyqani ,

Mercedes Ml 350 Bluetec

Historiku i makinës

17 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:04 ,

Okazion CC 2012

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:08 ,

Passat Cc . Arbri 0693870893

Historiku i makinës

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:08 ,

Range Rover Sport . Marsel +355693380006

Historiku i makinës

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 10:20 ,

Honda jazz ����

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 09:26 ,

Honda ���� Jazz

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Tet 16:05 ,

Shitet & Mundesi Nderrimi

Historiku i makinës

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Tet 13:35 ,

Shitet/nderrohet Pasat CC gaz/benzin

Historiku i makinës

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Tet 17:21 Dyqani ,

Mercedes Ml 320 Cdi

Historiku i makinës

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 11:19 ,

Shitet Pasat cc R'Line

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Tet 16:13 ,

Okazion pasat cc

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Tet 08:10 ,

Pasat 1.9

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 22:49 ,

Passat CC 2.0T

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 07:35 ,

Pasat 2.0 Naft Automat 2007

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 11:39 ,

MERCEDES W204 C300 4 MATIC

Historiku i makinës

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 16:36 Dyqani ,

U SHIT Volkswagen Pasat Highline 2.0 tdi

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 12:51 ,

Bmw x5 AMERIKANE

Historiku i makinës

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 01:14 ,

Shitet Ford Focus

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 22:27 ,

Pasat 2.0 Tdi - Automat Sapo Ardhur

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 18:50 ,

Seat altea xl

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 23:37 ,

Shitet Passat arsye emigrimi

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 19:53 ,

Okazion Honda FR-V

Historiku i makinës

4 050 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 03:51 ,

Cc pasat

Historiku i makinës

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 03:51 ,

��okazion Mercedes E320 cdi evo

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 03:51 ,

Pasat

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 08:52 ,

Okazion Opel corsa 1.3 naft

Historiku i makinës

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Korr 08:51 ,

Mercedes Benz E 270 naft

Historiku i makinës

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Korr 13:05 ,

ML 350 2011 benzin-gas

Historiku i makinës

13 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 10:29 ,

AUDI A7, nderrohet me shtepi ne tr

Historiku i makinës

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 15:08 ,

Pasatt

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 06:53 ,

Mercedes Benz//E220\\ Avangard//2011//

Historiku i makinës

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 19:29 ,

Volzvaken pasat automat

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 12:35 ,

Opel Corsa 1.2 benzine

Historiku i makinës

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pasat | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione