Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Fiat | Qubo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Fiat Qubo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:18 Dyqani ,

Fiat Qubo 1.3 nafte automat

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 11:08 Dyqani ,

FIAT QUBO 1.3 NAFTE. AUTO INGROSSO ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 01:10 ,

Fiat Qubo 1.4 Benzine

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Pri 10:33 ,

Fiat Qubo 1.3 Multijet automat

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Mar 23:38 ,

FIAT QUBO

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Mar 19:31 ,

FIAT QUBO // 2013// 1.3 Nafte (shume ekonomik)

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Mar 20:24 ,

Fiat Qubo✅Viti 2009✅Benzin✅

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Mar 21:07 ,

✅Fiat Qubo Fiorino✅

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Shk 09:41 Dyqani ,

SHITUR FIAT QUBO 1.3 Nafte ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 09:08 ,

Shes

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Shk 09:11 ,

Shes

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Shk 15:05 ,

Shitet Fiat + Nderrohet

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Shk 11:57 ,

Shes

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Shk 08:40 ,

Shitet Fiat qubo

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 20:26 ,

shitet ose ndrohet tel 0693039000

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Nën 08:15 ,

Fiat Qubo-Viti 2010. Motor 1.3 Naft

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Nën 14:51 ,

OKAZION FIAT QUBO

3 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Sht 07:04 ,

Fjat Qubo viti 1010 motorri 1.4 benzin gaz

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Korr 12:57 ,

Shes fiat Qubo

6 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Pri 03:45 ,

❌Fiat✔

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 02:58 ,

fiat

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Pri 20:54 ,

Fiat

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Shk 18:18 ,

Fiat Qubo

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Jan 08:37 ,

Fiat Qubo

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Jan 15:59 ,

Fiat Qubo

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Tet 17:38 ,

Fiat Qubo

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Gush 15:46 ,

Fiat Qubo Ne Shitje

6 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Gush 11:00 ,

Fiat Qubo

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 13:09 ,

Shitet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 21:08 ,

Fiat qubo nafte

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Jan 17:32 Dyqani ,

U SHIT Fiat Qubo 1.3 M-JET viti 2009

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Jan 10:36 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Dhj 14:12 ,

Autoveture

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 22:06 ,

Shitet Fiat 1.3 nafte multijet

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Shk 16:37 ,

Fiat qubo 1.3 dizel

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 16:29 ,

Shitet fiat qubo

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 13:34 ,

Qubo

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 00:58 ,

Fier

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 17:37 ,

Fiat Qubo dizel

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 08:17 ,

Fiat quto

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 09:53 ,

Sapo ardhur fiat qubo me tvsh 2011

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Sht 08:41 Dyqani ,

U SHIT Fiat Qubo 1.3 Multijet Dynamic

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Mar 17:01 ,

Fiat fiorino qubo

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Fiat Qubo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione