Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disqe makinash - Makina Të gjitha në Durrës

Audi , 7
BMW , 5
Ford , 2
Hummer , 2
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Mazda , 1
Opel , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disqe makinash ,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Disqe makinash Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Maj 10:20 Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 10:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

pjes kembimi mercedes benz ml 350 bluetec

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 10:20 Makina  ·  Hummer  ·  H3  ·  Durrës

PJES KEMBIMI HUMMER H3

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 10:19 Makina  ·  Chevrolet  ·  Suburban  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 10:17 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 10:17 Makina  ·  Toyota  ·  C-HR  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 10:16 Makina  ·  Jeep  ·  Renegade  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 10:16 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 10:16 Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Durrës

PJES KEMBIMI CADILLAC ESCALED

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 10:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Durrës

Shitet&NDEROHETtouarge 2010 benzin gaz

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 10:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

pjes kembimi golf 7 benzin 2017

1 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 10:10 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

Pjes kembimi audi a7 2013 benzin

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Maj 10:10 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

Pjes kembimi volvo xc60 2010 benzin

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 10:10 Makina  ·  Hummer  ·  H2  ·  Durrës

pjes kembimi hummer h2

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 10:07 Makina  ·  BMW  ·  740  ·  Durrës

Pjes kembimi bmw seria 7 2011

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 12:00 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Durrës

FORD FUSION 1.4 BENZINE MANUAL VITI 2006 ME DOGANE TE PAGUAR

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
28 Pri 11:59 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Durrës

OPEL ZAFIRA AUTOMAT!! BENZINE 2.2 ME TE GJITHA LETRAT E SA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
27 Pri 23:53 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

M/BENZ EVO 220 NAFTE AUTOMAT VITI 2008 ME DOKUMENTA NE SUPE

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
27 Pri 23:42 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW GOLF V BENZINE 1.6 MANUAL VITI 2008 ME LETRA TE PAGUARA

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
27 Pri 23:38 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Durrës

KIA SORENTO AUTOMATIKE NAFTE 4X4 VITI 2005 ME DOKUMENTA NE S

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
27 Pri 23:35 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Durrës

VW GOLF 6 + NAFTE 1.6 MANUALE VITI 2011 ME DOGANE NE SUPER G

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
27 Pri 23:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Durrës

VW SHARAN AUTOMAT NAFTE 1.9 VITI 2008 ME DOGANE NE SUPER GJ

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
27 Pri 23:27 Auto sallon Makina  ·  Rover  ·  Model tjetër  ·  Durrës

RANGE ROVER SPORT 3.6 V8 AUTOMATIKE! VITI 2008 E SAPO TAKSUA

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
20 Pri 09:17 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 08:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

pjes kembimi mercedes benz evo 350 benzin 4 matic

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 04:59 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porche cayenne

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Jan 11:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Durrës

MERCEDES BENZ E 550 AMG CABRIOLET

13 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 16:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Shitet C Class Automat viti 2010

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 14:17 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 3.0 QUATTRO S-TRONIC

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 22:12 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Durrës

Shitet,Makina FIAT

2 800 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 23:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Durrës

MERCEDES BENZ KLASE A 2.0 NAFTE 6 MARSHE KUPE

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 23:36 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

AUDI A3 S LINE 2.0 NAFTE AUTOMAT VITI 2005

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 23:24 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

AUDI A 3 S LINE 2.0 NAFTE VITI 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 14:48 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

U shit Audi a3 benzin+gaz automat okazion

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Jan 14:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 350  ·  Durrës

C 350

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Jan 14:41 Makina  ·  BMW  ·  M235  ·  Durrës

BMW M235

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 14:40 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Durrës

Bmw 320 xdrive USA

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 15:34 Makina  ·  Mazda  ·  3  ·  Durrës

Mazda 3 2018

18 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Jan 15:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

C300

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Dhj 16:50 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Durrës

U shit flm ! Bmw 328 xdrive

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Tet 22:12 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Durrës

Bmw

6 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Shk 00:27 Makina  ·  Durrës

BMW 320 2.0 dizel -03

3 300 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disqe makinash | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione