Publikuar: Shk 28 2023 04:49

Mercedes benz a class 170cdi Lungo

EUR

Publikuar: Shk 28 04:49
Shikime: 1
Makina esht ne gjendje shum te mire vaj-filtra,ferrota te ndrruara,kit freksioni dhe amortizator te rinj Letrat e paguara .Makina esht shum e paster e mbajtur per merak Cmimi 2000€ mundesi nderrimi +/- diferenc
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696849598

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione