Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz A 170 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 170 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Benc 1.7nafte ekonomik me letra

1 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Ekonomike me letra okazion

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Mercedes A class automat benzinë

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Dje 14:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Ne gjendje te shkelqyer. Shume pak i perdorur ne Shqiperi

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Mercedes Benz a class automat 1.7 nafte super gjendje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet a class okazion

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 11:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

����Okazion���� Mercedes Benz B class Automat Benzin-Gaz

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 14:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet A Class w168 1.7 cdi 2001

680 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 23:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet OKAZION !

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 19:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 10:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Okazion

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 18:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet A class 99

1 650 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 08:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 18:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

A klas

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 12:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Mercedes benz A 170

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 12:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shes Kompresor kondicioner per A Class 170

50 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 10:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 18:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

A class 1999

1 650 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 00:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

A clas

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 18:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

shitet A class 170 cdi

1 700 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 18:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet a class AUTOMAT 2008

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 11:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet a class AUTOMAT 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 08:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet a class nafte kambio tronike okazionn

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 11:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet a class 2008 AUTOMAT

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 17:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet a class 2008 AUTOMAT

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 16:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet a clas 1.7 benzine gas viti 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 09:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet A Clas

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 19:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet Makina.

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 08:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 21:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

shitet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 10:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet a class 2008 AUTOMAT

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 13:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet Makina.

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 11:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

A class 170 naft OKAZION!!!

1 000 LEK

20 Shk 17:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Benz Klasi A Gaz Benzine

3 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 09:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Mercedes Benz A class

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 18:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 07:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

shitet

1 324 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 21:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet Makina.

2 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 18:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Mercedez A-klas

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 17:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

A class 170 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 12:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet Aclass

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Shk 21:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet nderrohet

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 17:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Shk 21:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

SUPER OKAZJON

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Jan 20:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shitet Makina.

2 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Jan 16:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Shes makinë

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 18:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Aclas shum

270 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 16:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

B KLAS AUTOMAT���� 3800€

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 15:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

BENX A 170.

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 21:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

MERCEDES A CLASS 2007 AUTOMATIK BENZIN/GAZ

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz A 170 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione