Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz A-Class Të gjitha në Tiranë

A 140 , 442
A 150 , 172
A 160 , 629
A 170 , 2229
A 180 , 1402
A 190 , 31
A 200 , 361
A 210 , 8
A 220 , 20
A 250 , 9
A 45 AMG , 18

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Shitet A200

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Shitet A200

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar

Sot 22:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Shitet A200

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Shitet A200

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tiranë

Benz a class 1.6 benzin viti 2008 super gjendje

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

A 180 / viti 2006 / Automatike

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Okazion

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedes A Class 180

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Benz A Class 180 Nafte 2007

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Shitet A class

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

A CLASS / 2006 / AUTOMATIKE

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:20 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

"MERCEDES BENZ A200D VITI 2016 AUTOMATIKE"

13 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Ndrim me motor-Gjendje shkelqyer. Automatik pa probleme !

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

A klas

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet A class 180 cdi AUTOMAT ne gjendje super

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Shitet A class AVANTGARDE 200 cdi AUTOMAT

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Mercedes A170

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

��✅��������Mercedes A-Classe Benzine Automatike 2006 ������

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ A-CLASS

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

A klas

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Pjes per A class 1.7 Automat

1 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:39 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tiranë

OKAZION BENZ A-CLASS

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

A 180 CDI AUTOMATIK ELEGANCE 2008.

4 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tiranë

Mercedez benco OKAZION nafte 1.6 manual 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

A clas 2.0nafte��������

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

A200 B/GAZ ME DOGANE

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Okazion

3 200 EUR

18 Korr 18:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Shitet A Class 2007 Automat

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 13:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

shitet A class 1.8 CDI

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 12:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

A Clas

12 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Korr 11:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Okazio A class A 200 cdi -- 2006 - automatike.

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 21:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ A-CLASS OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 21:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ A200 OKAZION

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 13:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 13:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitetet makina per arsyje mosperdorimi

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 13:08 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

A CLASS 180 CDI AUTOMAT

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
17 Korr 12:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Tiranë

Mercedez benz-A Class

30 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 03:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

SHITET A 170 2007

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 03:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

A Class

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 00:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tiranë

Mercedes A class 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 12:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

❗️MERCEDES BENZ A180 2006����❗️

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 22:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tiranë

Okazion

650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 22:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Mercedez Benz A 200

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Korr 21:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ A200

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
13 Korr 00:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Tiranë

Mercedes A class benzin gas automatic

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 22:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz A Class 2006 2500 Euro

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 02:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedez A class 180 CDI Manual 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 13:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedes Benz A class 180 - 2008

350 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Korr 22:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tiranë

A class 160

2 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 15:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tiranë

A klas shume ekonomik

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 09:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

⛔️ Mercedes A- class ⛔️

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Korr 18:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet a class 1.8 cdi 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione