Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Të gjitha në Tiranë

A-Class , 4966
B-Class , 2028
C-Class , 16453
CE-Class , 19
CL-Class , 138
CLA-Class , 149
CLC-Class , 46
CLK-Class , 575
CLS-Class , 1152
E-Class , 11866
G-Class , 154
GL-Class , 291
GLA-Class , 63
GLC-Class , 70
GLE-Class , 307
GLK-Class , 429
GLS-Class , 19
ML-Class , 3560
R-Class , 278
S-Class , 2212
SL-Class , 72
SLK-Class , 84
V-Class , 159
190 , 604
200 , 3097
220 , 7166
230 , 199
240 , 298
250 , 1314
260 , 19
270 , 1746
280 , 716
290 , 86
300 , 563
320 , 1322
350 , 644
380 , 3
400 , 47
416 , 76
420 , 23
450 , 13
500 , 39
560 , 16
600 , 22
AMG GT , 8
AMG GT S , 4
MB 100 , 3
SLR , 3
SLS AMG , 2
Vaneo , 112
Vario , 104
Viano , 164
Model tjetër , 1299

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:22
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E-class 250 cdi 4-matic

16 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35
Linku:
Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ B-CLASS 250, AUTOMAT, VITI 2014

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:08
Linku:
Makina , Tiranë

Ml 350

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:24
Linku:
Makina , Tiranë

�� SHITET �� E Class 200 Diesel AmG Line / Automat 9G

27 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GL 350 BLUETEC AMG

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 16:27 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Kompressor Benzine-Gaz

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 16:26 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benz C2020 Blue Tec - Viti 2017

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:25 Makina , Tiranë

Mercedes benz C220 cdi 2012

12 600 EUR

Sot 16:25 Makina , Tiranë

‼️ Mercedes Benz C Class 300 Benzin/Gaz ‼️

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:24 Makina , Tiranë

�� SHITET �� E Class 200 Diesel AmG Line / Automat 9G

27 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:23
Linku:
Makina , Tiranë

�� SHITET �� E Class 200 Cdi Diesel Blueefficiency / Automat

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:23 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel / Automat / Avangarde

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:23 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 220 Cdi Diesel / Avangarde / Automat

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:23 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 200 Cdi Diesel / Manuale 6+R

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:23 Makina , Tiranë

�� SHITET/NDRROHET�� ML 320 Cdi Diesel 4 Matic / Automat

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:23 Makina , Tiranë

E class 220 cdi

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 16:23 Makina , Tiranë

�� Pjese Kembimi SHEHU �� C 220 Diesel Blueefficiency

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:21 Makina , Tiranë

�� DISQE GOMA SHEHU �� ( Instagram ) ��TIRANE

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:21 Makina , Tiranë

E class 220 blue efficiency

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 16:20 Makina , Tiranë

E320 Cdi Elegance ne shitje!!

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 16:19 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ 220 AVANGARD

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:19 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 CDI Avantgarde

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:18 Makina , Tiranë

MB W213 220d 2017!!

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 16:18 Makina , Tiranë

SUPER E class 220d 2016!

16 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 16:17 Makina , Tiranë

⭕SHITET EVO SUPER GJENDJE⭕

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:16 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 Makina , Tiranë

SHES

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:08
Linku:
Makina , Tiranë

Ml 350

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GL 350BLUETEC 4 Matic

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 16:07 Makina , Tiranë

GLE 350 VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:07 Makina , Tiranë

Shitet për arsye emigrimi

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 Makina , Tiranë

B-CLASS AVANGARD 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:06 Makina , Tiranë

C220Cdi. Manual. viti 2006. Cmimi 3900€

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:03 Makina , Tiranë

Okazion M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:01 Makina , Tiranë

automat super ekonomik nafte gjendje perfekte

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:01 Makina , Tiranë

MERCEDES C300 AMG PACKAGE BENZIN/GAZ PRINS

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz E200

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 Makina , Tiranë

OKAZION MERCEDES-BENZ C300 LOOK AMG

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C class (W204)

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 Makina , Tiranë

A CLAS AUTOMAT 160CDI SUUUUPER

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:51 Makina , Tiranë

SHITET ML350 2013

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:48 Makina , Tiranë

Mercedes Benx C200 / Kompresor / Benxin - Gaz

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:47 Makina , Tiranë

���� Mercedes-Benz C220 Special-Edition����

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:44 Makina , Tiranë

SHITET

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:43 Makina , Tiranë

E350 b/g 2011

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:42 Makina , Tiranë

E350 nafte 2016 ocasione

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benc E 350 2015❌

18 000 EUR

Sot 15:39 Makina , Tiranë

mercedes-benz s350 l amg

40 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:38 Makina , Tiranë

S klas 550 2014 luk 63 AMG 2020

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:35 Makina , Tiranë

Okazion vip clas

48 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:32 Makina , Tiranë

Makina me qera me te lira ne treg

25 LEK / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 15:31 Makina , Tiranë

Mercedes benz GLK 250 Bluetec !!!

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:30 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ E220 EVO AUTOMAT VITI 2007

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione