Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes-Benz A 170 | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Njoftimet per Mercedes-Benz A 170 në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Mercedes-Benz A 170 ne shitje apo modele tjera si, Mercedes-Benz C Class, A Class, B Class, C 220, C 300, ML, AMG, CLS me çmimet më të volitshme. Ofertat per Mercedes-Benz A 170 ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet dhe gjej ate qe te pershtatet shpejt dhe leht.


Blini dhe shisni makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al, me ofertat me te mira.Sot 10:42 Makina , Tiranë

Okazion A class Lungo 2002 Naft 1.7 Automat

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:15 Makina , Tiranë

Okazion 2200€ 0684002642 A klas 1,7 naft Automat super ekono

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:11 Makina , Lezhë

Benz 1.7naft OOOKAZION

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:53 Makina , Elbasan

A.klas.170 nafte.Automat.

1 880 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:19 Makina , Durrës

A 170 okazion !!

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:57 Makina , Tiranë

A klas automat benzin gas

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:31 Makina , Durrës

ACLAS KAMJO AUTOMATIKE NAFTE 1.7 VITI 2000 TEL 0689488616

2 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:05 Makina , Tiranë

A class 1999

1 650 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:01 Makina , Tiranë

Shitet A class 99

1 650 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:36 Makina , Durrës

SHITET A KLASS 170 NAFTE AUTOMATIK VITI 2004

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 23:51 Makina , Pogradec

A clas 170 lungo Automat 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 19:16 Makina , Tiranë

Mercedes A170 automat nderrohet

3 700 EUR Çmimi me zbritje

23 Sht 12:45 Makina , Durrës

Mercedes Benz B class Automat Benzin-Gaz

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 08:27 Makina , Fier

shes

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 14:48 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz A class 170 Benzin/Gaz Automat

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 13:04 Makina , Tiranë

Shitet a clas 170

150 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 01:16 Makina , Tiranë

person fizik

1 400 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 01:16 Makina , Tiranë

person fizik

1 400 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 12:55 Makina , Tiranë

A clas 1.7 nafte Automat

1 900 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 11:43 Makina , Elbasan

Okazionnn

1 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 11:31 Makina , Elbasan

A class 1.7 Nafte Okazion 0684479597

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 15:07 Makina , Fier

A class

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 14:17 Makina , Tiranë

A CLASS Automat LUNGO 1,7 NAFT 2001

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 09:36 Dyqani Makina , Durrës

-Shitur-

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
20 Sht 08:08 Makina , Fier

A class

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 18:56 Makina , Tiranë

Shitet benz

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Sht 17:40 Makina , Vlorë

Shes A Clas

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 21:03 Makina , Fier

A class

1 800 EUR

17 Sht 20:17 Makina , Elbasan

A class AUTOMAT

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 18:44 Makina , Vlorë

Shes A Clas

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Sht 08:27 Makina , Shkodër

Mercedes benz A class

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 16:42 Makina , Tiranë

Shes makin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 17:32 Makina , Vlorë

Shes A Clas

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 16:09 Makina , Tiranë

Benz

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 11:49 Makina , Durrës

A class

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 19:02 Makina , Vlorë

Shes A Clas

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 10:40 Makina , Tiranë

*OKAZION*

15 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 01:03 Makina , Durrës

Shitet A Class benzine-gaz. 0696861491

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 13:47 Makina , Durrës

A clas kamjo automatike viti 2000 tel 0689488616

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 09:40 Makina , Vlorë

Shitet A Clas

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 08:14 Makina , Tiranë

Tirane

150 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 23:20 Makina , Durrës

Aclass 1.7 nafte-viti 2002

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 17:36 Makina , Durrës

Aclass 1.7 nafte viti 2002

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 08:45 Makina , Tiranë

SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 08:42 Makina , Tiranë

SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 21:17 Makina , Elbasan

benc

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 11:50 Makina , Tiranë

Shitet a class 170 naft automat

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 17:47 Makina , Fier

Mercedes-benz

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 21:15 Makina , Vlorë

Okazion 1500€

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Gush 05:08 Makina , Elbasan

A class 170

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Kerkoni për Mercedes-Benz A 170 ne shitje? Shiko njoftimet për C 200 ne shitje dhe gjej Mercedes-Benz me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Mercedes-Benz A 170 ne Shitje


Mijera oferta për Mercedes-Benz A 170 ne shitje, gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira per Mercedes-Benz A 170, dhe makina, vetura, të reja apo të përdorura. Gjej modele te ndryshme si Mercedes benz S Class, A Class, B Class, C 200, C 300, ML, AMG, C 220, E Class, dhe shumë të tjerë ne shitje. Kërko per Mercedes-Benz A 170 ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej oferten ideale.


Krijo Njoftime për Mercedes-Benz A 170


Keni Mercedes-Benz A 170 që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për Mercedes ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për makina të ndryshme. Shpërndaj dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione