shitet pasat portobagazh fundi i vitit 1999

2 200 EUR

Shitet nga: xhevi 07 Pri 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
shitet pasat portobagazh fundi i vitit 1999.
tapiceri lekure plus kamosh ngjyre bezh.
makina e esht ngjyre e zez disje alumini letrat deri ne nentor te vitit 2018. me t gjitha sherbimet e kryera e gatshme per cdo prov. makina ndodhet ne tirane. nafte 1.9 motorr i thjeshte. makina esht shum ekonomike dhe e mirmbajtur. shitet per arsye emigrimi. cmimi 2200€ tel 0695165082
Leaflet
Në fillim