Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Passat Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Passat | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Maj 13:29
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat SE 2.5 Benzine - Gaz

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 00:40
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat 2010 2.0 Automatike

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 20:38 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

2014 - Volkswagen Passat 2.0 TDI

9 498 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat 2.0 Automat 2012

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Pasat

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet/nderrohet Volkswagen Passat B8

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

PASSAT 2.0 TDI MANUAL VITI 2005 I SAPOTARGUAR

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Pasad 1.9 naft

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Makina me qera ne rinas 0674545000 renta car rinas

20 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

W PASSAT SEL PREMIUM 2.5 BENZINE AUTOMAT VITI 2012

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen Passat

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:17 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat ����

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:17 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

U shit✅VW Passat ����

4 900 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 18:17 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

U shit✅VW Passat

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat SE 2017 1.8 benzine

11 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:16 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

U shit✅VW Passat Full Opsione

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:16 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

U shit✅VW Passat ����

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen Passat

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat viti 2008 AUTOMAT DSG 2.0 dhe ndrrohet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

FULL OPSION VW PASSAT 2.0 NAFT 2014

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VOLSWAGEN PASSAT 2.0 NAFT

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VOLSWAGEN PASSAT 2.0 NAFT

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

FULL OPSION VW PASSAT 2.0 NAFT 2014

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

SUPER OKAZION VOLSWAGEN PASSAT 2.0 NAFT

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet VW Passat

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:05 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIK VETEM 85.000 KILOMETRA ORGJINALE

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Vw pasat 2.0 naft automat

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

PASSAT 2.5 BENZIN+GAZ 2013 FULL OPSION

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Wolsvagen pasat viti 2013

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Okazion passat 2.0 naft Automat 3200euro

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat Automat

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat viti 2013 2.0 nafte kambio automatike

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:32 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat viti 2013 2.0 nafte kambio automatike

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

SHITET VW PASAT 2012 2.5 benzine 7000€

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat viti 2013 2.0 nafte kambio automatike

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat 2014 okazioooon

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat 1.9TDI Kamio Manuale Dokumenta Te Paguara

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat 1.9TDI Kamio Manuale Dokumenta Te Paguara

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Germany Passat 2010 Automatike DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat 2007

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VOLKSWAGRN PASSAT 2015 NAFTE 2.0 KAMJO AUTOMAT

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Pasat 2.5 benzin gaz 2013

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat B6 1.9TDI

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shitet Volkswagen Passat

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Passat b8

11 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen Passat 1.8tsi 2015

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen Passat Viti 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Shiitet passat

5 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Pasat 2.0 Nafte

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:58 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

Volkswagen PASSAT PREMIUM LINE 2.0 DIESEL

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Passat | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione