Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 528
Aixam , 151
Alfa Romeo , 3549
Alpina , 80
Artega , 46
Audi , 37703
BAIC , 41
Bentley , 62
BMW , 26709
Brilliance , 12
Bugatti , 39
Buick , 33
Cadillac , 206
Chevrolet , 1488
Chrysler , 1061
Citroën , 6558
Corvette , 28
Dacia , 230
Daewoo , 459
Daihatsu , 343
DeTomaso , 4
Dodge , 377
Ferrari , 44
Fiat , 15844
Ford , 37836
GMC , 79
Great Wall , 65
Grecav , 11
Honda , 1018
Hummer , 151
Hyundai , 3688
Infiniti , 83
Isuzu , 131
Jaguar , 1214
Jeep , 1733
Kia , 1554
Koenigsegg , 12
KTM , 33
Lada , 16
Lancia , 1944
Land Rover , 6247
Landwind , 7
Lexus , 120
Lifan , 20
Ligier , 7
Lincoln , 118
Lotus , 7
Maserati , 88
Maybach , 12
Mazda , 1548
Mercedes-Benz , 135562
MG , 73
MINI , 1657
Mitsubishi , 3038
Morgan , 4
Nissan , 6123
NSU , 8
Opel , 20791
Peugeot , 9132
Piaggio , 105
Plymouth , 2
Pontiac , 11
Porsche , 1875
Proton , 3
Renault , 12012
Rover , 564
Saab , 360
Seat , 4069
Škoda , 2315
Smart , 6486
Spyker , 3
Ssangyong , 460
Subaru , 150
Suzuki , 1156
Talbot , 1
Tata , 125
Tesla , 26
Toyota , 14497
Trabant , 5
Triumph , 3
TVR , 27
UAZ , 8
VW Volkswagen , 75273
Volvo , 3813
Wartburg , 8
Wiesmann , 9
Yugo , 35
Zastava , 32

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.24 Sht 13:19
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Benz R 320 e ardhur nga Zvicra

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:04
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW Touareg ����

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:07
Linku:
Makina , Tiranë

Ford Fiesta 2018 Automatik

9 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
02 Tet 09:13
Linku:
Makina , Tiranë

Ml 350

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:03
Linku:
Makina , Shkodër

Mercedes-Benz E250 Bluetec Bussines Classe ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 01:44 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES E 63 AMG - 550 HP - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSVAGEN CADDY LIFE 2013 ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44 Makina , Tepelenë

��Peugeot Automatike 3008 1.6 Nafte Viti 2011

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 01:44 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:44 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 BENZIN 2.0

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:43 Dyqani Makina , Durrës

VW VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI ��GJENDJE PERFEKTE��

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43 Dyqani Makina , Durrës

2013 AUDI A4 QUATTRO ��FULL OPTIONS��

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43 Dyqani Makina , Tiranë

FORD TURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFTE 2009 ZVICRA FULL OPTIONS

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43 Dyqani Makina , Durrës

BMW X6 M50d (3.0 nafte) Hamann Fabrike Zvicra ����

48 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43 Dyqani Makina , Durrës

Nissan Qashqai 2.0 Dci Automat 2012 (108000 km) Zvicra ����

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43 Dyqani Makina , Durrës

Mercedes E 200 CDI (2140 cm) Panorama Zvicra ����

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014 MUNDESI NDRRIMI

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43 Dyqani Makina , Tiranë

FORD S MAX 2.0 NAFTE 2007 ME 7 VENDE ZVICRA

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 FULL OPTIONS ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43 Dyqani Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE S - 4.2 NAFTE - 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008 7+1

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:43 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:42 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 Turbo FSI Automat Zvicra -07 ����

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:42 Dyqani Makina , Durrës

OKAZION! 2014 AUDI Q5 2.0 Benzin QUATTRO

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:42 Makina , Kukës

✅Shitet ose nderrohet 2002 MODEL PASSAT 1.9 TDi FULL OPTiON✅

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online
Sot 01:41 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Zafira 2.0 DTI elegancea

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:41 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Corsa 1.3 CDTI

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:41 Makina , Durrës

Range Rover Evoque 2.0 Panorama Okazion -12

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:41
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

VW TIGUAN R-LINE ��FULL OPTIONS��7 Vende

24 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:41 Makina , Tiranë

Bmw 535 Diesel

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 01:41 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Chevrolet Kalos 1.2 5p Benzin-Gas

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:41 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Nissan Micra 1.2 16V 65CV 5p Benzin-Gas

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:41 Dyqani Makina , Fier

U shit Hyundai H-1 2.5 CRDI

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:41 Dyqani Makina , Fier

U SHIT VW GOLF 4 5P 1.9 TDI Highline

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:41 Dyqani Makina , Fier

U SHIT MERCEDES E220 AVANTGARDE

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:41 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Corsa Cosmo 5p 1.3 CDTI

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:41 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Ford Fiesta 1.4 tdci 5p

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:41 Dyqani Makina , Fier

Ford Fiesta 1.2 16V benzin gas U SHIT

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:41 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Zafira 1.6 16v

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:41 Dyqani Makina , Fier

U shit Opel Meriva 1.3 cdti enjoy

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:40 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:40 Dyqani Makina , Durrës

����Audi A3 2.0 TDI Automat DSG Facelift Zvicra����

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:40 Dyqani Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE - 3.0 TDI - FACELIFT - 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:39 Dyqani Makina , Durrës

2012 Mercedes Benz C300 ��AMG PACKAGE�� 80k Milje ✅

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:39 Dyqani Makina , Durrës

2013 VW VOLKSWAGEN PASSAT TDI NAFTE ��SEL FULL��

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:38 Dyqani Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE - 3.0 TDI - FACELIFT - 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione