Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Të gjitha në Tiranë

Golf , 17809
Passat , 6233
T3 , 17
T4 , 49
T5 , 133
T6 , 43
181 , 11
Amarok , 20
Arteon , 2
Beetle , 166
Bora , 218
Buggy , 3
Caddy , 1490
CC , 410
Corrado , 1
Crafter , 86
e-Golf , 62
Eos , 33
Fox , 52
ID.3 , 2
ID.4 , 14
Iltis , 1
Jetta , 537
Käfer , 1
LT , 32
Lupo , 269
New Beetle , 48
Phaeton , 251
Polo , 3261
Routan , 3
Santana , 2
Scirocco , 68
Sharan , 900
T1 , 6
T2 , 4
Taro , 2
Tiguan , 766
Touareg , 851
Touran , 2742
up! , 19
Vento , 4
XL1 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Mar 09:38
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Vw turan 2.0 nafte automat

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:15
Linku:
Makina , Tiranë

GOLF 6 GTD

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:31
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION shes golf plus ↕️↕️↕️↕️

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 09:38
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Vw golf 6 1.6 nafte Automat vit 2010

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:24
Linku:
Makina , Tiranë

Golf 6 Shitet/ Super GJENDJE

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:30 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:30 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Tiranë

Golf plus

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Tiranë

VW TOURAN

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW TOURAN

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:28 Makina , Tiranë

���� Tiguan Full Opsion����

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

vw golf

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

vw touran

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:24 Dyqani Makina , Tiranë

VW POLO

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Dyqani Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW JETTA

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF PLUS

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

GOLF 6+ DSG

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN GOLF // 7 \\ * INDIVIDUAL * 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:24 Dyqani Makina , Tiranë

VW PASSAT

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

GOLF 6 / 2.0 GTD / 170 HP / 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

Okazion

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Vw Golf PLUS ‼️ 1.9 Nafte��Super mjet��

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 3

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Shitet polo

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

VW GOLF VII

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Volkswagen

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 NAFT 2013 FULL OPSION

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 1.9 NAFTE VITI 2004 AUTOMAT ME LIBER

4 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 PLUS 1.9 NAFTE VITI 2007 AUTOMAT SUPER GJENDJE

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

GOLF 6 VITI 2011 MANUAL 1.6 TDI SUPER GJENDJE.OPSIONE FULL.

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

GOLF 6 PLUS VITI 2010 MANUAL.1.6 TDI SUPER GJENDJE .5900€

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:18 Makina , Tiranë

GOLF

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Golf 5. 1.6 benzin motorr i thjesht viti 2005 super gjendje

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

SUPER VW ARTEON 2019 2.0 TDI Automat

25 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN JETTA VITI 2007 1.9 TDI MANUAL

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

PASSAT 2.0 TDI MANUAL VITI 2006

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI HIGHLINE BLUEMOTION 4Motion -13

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA LED FULL OPTIONS

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI INDIVIDUAL CHROME PANORAME FULL

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 GTD 2.0 TDI BLUEMOTION INDIVIDUAL LED FULL -11

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTION LED 15

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Blejm makina per pjes 0683655766

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

GOLF 6 AUTOMAT 2010 FULL OPSION

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Touareg 3.0 TDI 2013

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Shitet okazion

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 PLUS VITI 2007 AUTOMAT ME LIBER

5 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

GOLF 6 VITI 2011 MANUAL 1.6 TDI SUPER GJENDJE.OPSIONE FULL.

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

GOLF 6 PLUS VITI 2010 MANUAL.1.6 TDI SUPER GJENDJE 165 MI KM

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Pasat 2019 naft 2.0 KM 30 R.Lin super full 32000 mij euro

32 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Golf 2011 naft 1.6 okazion 5700 euro ska diskutim sot

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

Pasat 2015 naft 1.6 okazion 10800 euro ska diskutim

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione