VW Volswagen Passat ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Mijera njoftime për VW Volkswagen Passat në Shitje me çmimet më të volitshme. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Passat ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Passat në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje.Dje 12:23
Linku:
,

Passat

Historiku i makinës

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:54
Linku:
,

pasat 2.0 nafte automat viti 2013 full..

Historiku i makinës

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 15:44 Dyqani ,

VW Passat 2.0 TDI DSG

Historiku i makinës

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:31 ,

Shitet Passat 1.8

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:00 ,

SHITET OSE NDERROHET

Historiku i makinës

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:54 ,

VW Passat 1.9 TDI-DI te Kuqe Model - 2004

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:49 ,

Passat 2.0Tdi automat 2006 okazion

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:42 ,

Shitet pasat jeta

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:41 ,

Shitet VW Passat 1.8 Benzine + Gaz

Historiku i makinës

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:20 ,

Volkswagen Passat R-line

Historiku i makinës

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:19 ,

Passat 2.0 TDI Automat 2006

Historiku i makinës

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:17 ,

VW PASSAT SEL 2.0 TDI

Historiku i makinës

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:08 ,

SHITET VW PASSAT SEL 2014 TDI

Historiku i makinës

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:07 ,

Passat Se Benzin/Gaz

Historiku i makinës

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 ,

Vw pasat 2.0 naft kambjo automat

Historiku i makinës

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:56 ,

VW Passat 1.9 tdi viti 2004

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 ,

Passat 2008 automat Okazion!!

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:05 ,

Volkswagen Pasat 2.0 Nafte

Historiku i makinës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 ,

Pasat 1.9 manual 2007 (NDRRIM) 1 vit letra

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:22 ,

Pasat 2012

Historiku i makinës

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:20 ,

VOLKSVAGEN PASAT 2.0 TDI 2013

Historiku i makinës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:13 ,

Shitet Volkswagen Passat 2.0 TDI 2010

Historiku i makinës

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 Dyqani ,

VW passat 2.0tdi manual

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:47 ,

Passat 2.0 TDI, Automatik,Me Letra per 1 Vit

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:47 ,

Passat 2006,Automatik,Me letra per 1 Vit

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:33 ,

VW PASSAT INDIVIDUAL / 2007

Historiku i makinës

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:30 ,

PASSAT 2006 AUTOMAT

Historiku i makinës

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:17 ,

VW Passat 2.0 Tdi Automat

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:13 ,

OKAZION VOLKSVAGEN PASAT AUTOMAT 2007

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:12 ,

Okazion Pasat 1.9 nafte

Historiku i makinës

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:09 Dyqani ,

Passat

Historiku i makinës

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:56 ,

VOLKSWAGEN PASSAT OKAZIONN!!!

Historiku i makinës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:52 ,

Vw passat

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 ,

Passat

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 ,

VW Passat 2.0 D okazion

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:22 ,

Passat Automat 2012

Historiku i makinës

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:21 ,

Passat 1.9 TDI 2008 TARGA AB (LETRA TE PAGUARA)

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 ,

Passat Alltrack

Historiku i makinës

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:17 ,

pasat 1.9 manual

Historiku i makinës

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:15 ,

SHITET & NDERROHET VWPASSAT

Historiku i makinës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:11 ,

Pasat

Historiku i makinës

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:08 ,

Okazion shitet 2300€

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Passat në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Passat në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Passat në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej VW Volkswagen Golf në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Passat, Volkswagen Golf, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Golf që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen Passat


Keni VW Volkswagen Passat që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Passat shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione