U SHIT!

2 750 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 04 Gush 15:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 4 500 EUR
U SHIT! 2 200 EUR
❌E SHITUR❌ 1 EUR
❌E SHITUR❌ 5 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet Volkswagen Golf IV 1.9 T(DI) e kuqe Higt line 6+1 marshe shum e shpejte dhe ekonomike 193 mije KM e sapoardhur me dogane te paguar! Viti nentore 2002 Makina disponon clima digitale ESP sistem anti rreshkitjes ABS 8 airbag antifurt me alarm disqe alumini origjinal etj gati per cdo prove MUND TE NA VIZITONI NE FACEBOOK OSE INSTAGRAM AUTO BEU.FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 2 799 EUR
❌E SHITUR❌ 0 LEK
❌E SHITUR❌ 4 500 EUR
U SHIT 4 900 EUR
Në fillim