Kavajë | Automjete | Makina | VW Volkswagen | Golf

Golf , 313
Golf Plus , 12

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Kavajë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:55
Linku:
,

golf 7 1.4 tsi automat 2015 okazion!!!!

Historiku i makinës

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 14:16 Dyqani ,

Shitet Golf 5 okazion !!!

Historiku i makinës

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:56 ,

GOLF 5 BENZIN GAZ 1.6 VITI 2007

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:55
Linku:
,

golf 7 1.4 tsi automat 2015 okazion!!!!

Historiku i makinës

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Qer 16:43 Dyqani ,

OKAZION GOLF 5 AUTOMAT

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 16:35 Dyqani ,

����OKAZION BENZIN + GAZ ����

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 20:56 ,

Shitet golf 5

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 18:25 ,

Golf 5 1.9 Nafte

Historiku i makinës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 22:50 ,

Volswagen golf 6

Historiku i makinës

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 09:31 ,

Golf 5

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 17:07 ,

Volswagen Golf 5

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 20:48 ,

Golf 5 2.0 TDI

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Qer 18:58 ,

Shitet

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Qer 11:48 Dyqani ,

❌S H I T U R❌

Historiku i makinës

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 09:42 ,

Golf Plus

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 09:14 ,

Golf 4 1.6 Benzin+ Gaz

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 15:17 Dyqani ,

❌SHITUR❌

Historiku i makinës

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 12:10 ,

Gof 4 1.9Tdi

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Maj 15:13 ,

VW GOLF 5 1.6 BENZIN-GAZ 2008

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 11:37 Dyqani ,

❌SHITUR❌

Historiku i makinës

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 12:19 ,

Golf plus

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 15:37 Dyqani ,

���� OKAZION ����

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 13:28 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

Historiku i makinës

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 01:58 ,

Volkswagen Golf 5

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 11:19 Dyqani ,

❌SHITUR❌

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 12:10 Dyqani ,

SHITUR

Historiku i makinës

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 19:14 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

Historiku i makinës

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 11:52 ,

Golf 4 4motion

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 13:32 ,

Golf 4 Automat

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 15:24 Dyqani ,

SHITUR

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 12:25 ,

Golf 6

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 21:23 ,

Golf

Historiku i makinës

3 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 11:29 ,

Volkswagen Golf 5 2007 2.0 TDI DSG

Historiku i makinës

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 19:20 ,

Golf 4

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 11:32 ,

Golf 6 (2010) 1.6TDI

Historiku i makinës

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 20:57 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 20:57 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 17:17 ,

shitet vw golf 4 1.4 benzin

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 19:41 ,

Golf plus 2.0 TDI 2006 manuale 6+Rmarrshe

Historiku i makinës

3 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 19:51 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

Historiku i makinës

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione