Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes) në Kavajë

Acura , 3
Alfa Romeo , 55
Alpina , 3
Audi , 502
Bentley , 1
BMW , 498
Bugatti , 1
Chevrolet , 16
Chrysler , 20
Citroën , 110
Dacia , 3
Daewoo , 16
Dodge , 3
Fiat , 480
Ford , 758
GMC , 3
Honda , 7
Hyundai , 45
Jaguar , 16
Jeep , 16
Kia , 23
Lancia , 25
Land Rover , 72
Landwind , 1
Lincoln , 3
Maserati , 1
Mazda , 9
Mercedes-Benz , 2196
MINI , 18
Mitsubishi , 19
Nissan , 58
Opel , 416
Peugeot , 153
Piaggio , 1
Porsche , 10
Renault , 239
Rover , 1
Saab , 4
Seat , 102
Škoda , 21
Smart , 38
Ssangyong , 5
Subaru , 1
Suzuki , 7
Tata , 4
Toyota , 190
UAZ , 1
Volvo , 29
Yugo , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Kavajë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:36 Dyqani Makina , Kavajë

❌BMW X5 2008❌

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:36 Dyqani Makina , Kavajë

❌Audi Q5 Quattro ❌

19 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:35 Dyqani Makina , Kavajë

�� Golf 7 GTI��

15 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:35 Dyqani Makina , Kavajë

��Mercedes-Benz ML350 bluettec��

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:20 Makina , Kavajë

Porsche Panamera 4.8 4s EXTRA FULL OPTION

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:57 Makina , Kavajë

Okazion! Ford Fusion 1.6 Naft

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:27 Makina , Kavajë

GOLF 5 MOTORR 1.9 DIESEL

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:24 Makina , Kavajë

SEAT IBIZA 1.2 BENZINE AUTOMAT ����

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:22 Makina , Kavajë

A KLAS 180 CDI KAMBIO AUTOMAT VITI 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 21:23 Makina , Kavajë

TOYOTA COROLLA 1.4 NAFT AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:23 Makina , Kavajë

TOYOTA RAV4 AUTOMAT VITI 2011 FULL FULL OPSION

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 20:40 Makina , Kavajë

OPEL ASTRA 1.9 NAFTE AUTOMAT

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:39 Makina , Kavajë

AUDI Q5 2.0T BENZINE-GAZ AUTOMAT����

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:39 Makina , Kavajë

VW GOLF 6 1.4 BENZINE AUTOMAT

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:38 Makina , Kavajë

BMW 118 D SPORT AUTOMAT 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:27 Makina , Kavajë

SHITET C CLASS w204 C200 BLUEFICENS 2010-2011

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 19:11 Dyqani Makina , Kavajë

Toyota yaris 2009 1.0 benzine

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:07 Dyqani Makina , Kavajë

Mercedes benz C220 automat

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:07 Dyqani Makina , Kavajë

Ford fiesta 1.4 nafte e sapo ardhur

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:59 Makina , Kavajë

Okazion ML 350 Nafte nga SHBA

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:30 Makina , Kavajë

Toyota corolla verso

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:53 Makina , Kavajë

Mercedes-Benz S400 Cdi 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:38 Makina , Kavajë

Volvo v50

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 Makina , Kavajë

Mercedes GLA220 Automatike Nafte Viti 2015 Full

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:50 Makina , Kavajë

✅Audi A3 Automatike 1.6 Nafte 2015 Super Gjendje

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:23 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!BMW X6 3.0 DIESEL X-DRIVE “AUTOMAT”

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:07 Dyqani Makina , Kavajë

❌️ SHITUR ❌️

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 15:07 Dyqani Makina , Kavajë

PEUGEOT 407 1.6 NAFT 2006

2 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 15:07 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!! HYUNDAI GRANDEUR HG 3.0 LPG 2011

8 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:07 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!! HYUNDAI i20 1.4 CRDI 2009

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:56 Makina , Kavajë

Shitet ose ndrohet

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:09 Dyqani Makina , Kavajë

Ford fiesta 1.4 nafte 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:38 Makina , Kavajë

TOYOTA RAV4 AUTOMAT VITI 2011 FULL FULL OPSION

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 11:45 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! A KLAS - BENZINE 150 - VITI 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:45 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! GLE 350 CUPE VITI 2016 FULL OPSION

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:44 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 - VITI 2012 AMG PAKET

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:44 Dyqani Makina , Kavajë

SHITET - LINCOLN - MARK V 1978 - 7.6 LITER

Viti: 70-at
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:43 Dyqani Makina , Kavajë

❌️❌️ S H I T U R ❌️❌️

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:43 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! S KLAS 550 AMG VITI 2009

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:42 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! ML 350 NAFTE - VITI 2012 FULL OPSION

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! RANG ROVER EVOQUE 2012 NAFE

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! BMW X5 NAFTE 3.0 VITI 2009

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! AUDI A 6 VITI 2016 - 3.0 NAFTE - FULL

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:39 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! MERCEDES - BENZ - REPLIKA - VITI 1929

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:16 Makina , Kavajë

Shitet ose nderrohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:19 Makina , Kavajë

PASSAT 2.0 TDI KAMBIO AUTOMAT SUPER SUPER FULL

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:10 Makina , Kavajë

Mercedes Benz Ml350 4Matic Amg

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:10 Makina , Kavajë

Okazion ! Golf 6 2.5 Benzine Automat

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 19:29 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!! E KLAS 220 AVANGARD ( AMG PAKET ) 2013

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione