Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen Golf ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Mijera njoftime për VW Volkswagen Golf në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Golf në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Golf ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.Sot 10:11
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF - 1.6 TDI AUTOMAT 2013

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Sht 20:56
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Sht 09:52
Linku:
Makina , Tiranë

shitet golf V 1.6fsi benzine + gaz

3 500 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:18
Linku:
Makina , Tiranë

Golf 6

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:16
Linku:
Makina , Durrës

Golf Variant

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 11:46 Makina , Tiranë

Peugeot 2008 viti 2014 nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online
Sot 11:43 Makina , Tiranë

Golf 5 1.6 B+G

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:40 Makina , Lushnjë

VW GOLF 5 ,1.9 NAFTE, VITI 2007, NAVI

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 Makina , Tiranë

Golf 7 2.0(Nafte) 2015 INDIVIDUAL

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 11:39 Makina , Durrës

VW GOLF VII VITI 2013, 1.6 TDI

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:38 Makina , Berat

Golf 5

4 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:36 Makina , Durrës

BLEJ MAKINA

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:31 Makina , Durrës

BLEJ MAKINA

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 11:26 Makina , Durrës

wolsvagen golf 6 AUTOMAT

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 Makina , Tiranë

��Okazion 4100€ �� I PADISKUTUESHËM

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 - GOAL - 1.6 BENZIN I THJESHT - MANUAL - 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 11:20 Makina , Tiranë

Golf VI 1.6 Nafte. 190 mije km

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:19 Makina , Krujë

Golf 6 GTI Fabrike

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 Makina , Tiranë

Golf 6 2009 Automat 1.4 benzin

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 11:13 Makina , Lushnjë

Golf 6 1.4 16 v�������� I thjesht

57 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 11:12 Makina , Tiranë

Golf 6

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 11:07 Makina , Tiranë

GOLF MANUAL VITI 2008 1.9 NAFTE

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06 Makina , Tiranë

VW-GOLF-GTD 2.0 TDI (184-Hp) Gjermania����

12 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:04 Makina , Tiranë

Golf 6

5 700 EUR

Sot 11:04 Makina , Durrës

GOLF 7

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:03 Makina , Durrës

VW Golf 1.9 Automat 2007

5 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:02 Makina , Durrës

SHITET GOLF 6 AUTOMAT

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:02 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA

1 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 11:02 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 10:59 Makina , Durrës

SHITET GOLF 7 2013����

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:59 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - VW Golf VllI Style Edition, Automat ��������

29 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 10:57 Makina , Durrës

SHITET GOLF 7 GERMAN EDITION����

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:49 Makina , Tiranë

VW GOLF 6---2010--1.6 nafte

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:49 Makina , Tiranë

Golf 6 1.6 TDI 2012

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:47 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 AUTOMAT

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:46 Makina , Durrës

GOLF 4 ,,,1.4,,,BENZIN 2002,,me DOKUMENTE deri me 10.11.2023

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:43 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 4 1.9 TDI

1 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:41 Makina , Tiranë

Shitet Golf 5 model GT viti 2008 motorr 1.4 benzine

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 10:39 Makina , Tiranë

Golf 6 2012 naft 1.6 Automat okazion 8500 euro okazion

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

Golf 2006 naft 1.9 Look GTI okazion 4400 euro ska diskutim

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

Golf 7.5 GTD Fabrike

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:36 Makina , Vlorë

��Shitet Golf 6 1.4 benzin

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:35 Makina , Vlorë

Golf 6 2.0 nafte 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:33 Makina , Vlorë

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:29 Makina , Durrës

OKAZION Golf 7

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 10:28 Makina , Shkodër

Golf automat

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 Makina , Tiranë

GOLF 6 BENZIN/GAZ ���� DE

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:25 Makina , Elbasan

��GOLF 5 BENZIN-GAZ FABRIKE VITI 2008��

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:24 Makina , Elbasan

��SUPER GOLF 6 HIGHLINE 2.0 NAFT 2009��

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:19 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 - INDIVIDUAL - SUPER I VECANTE

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:13 Makina , Shkodër

Shitet golf 4 1.9 naft tdi ose ndrrohet

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 10:12 Makina , Lezhë

Golf 5 1.9 i sapo targuar

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:12 Makina , Elbasan

Golf variant 2008 automat 1.9

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:11
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF - 1.6 TDI AUTOMAT 2013

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:11 Makina , Tiranë

VW Golf 7 - 1.6 TDI Automat

10 600 EUR


Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Golf në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Golf në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej VW Volkswagen Golf në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Golf, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Golf që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen Golf


Keni VW Volkswagen Golf që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Golf shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione