Kavajë | Automjete | Makina | VW Volkswagen | Golf

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Golf | Kavajë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:46 ,

Vw Golf Automatike 1.4 Benzine Viti 2007

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:07 ,

GOLF 5 1.9 TDI KAMIO AUTOMAT VITI 2006

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Korr 21:17 ,

tuareg

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Korr 18:28 ,

Golf 5 2008 Benzin Gaz 4000€ i diskutueshem

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 13:21 ,

Shitet ose Nderrohet Golf 5 1.9 Nafte

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 16:19 Dyqani ,

OKAZION GOLF 5 AUTOMAT

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 16:17 Dyqani ,

����OKAZION BENZIN + GAZ ����

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Korr 20:17 ,

Vw golf

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Korr 14:38 ,

Shitet

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Korr 18:15 ,

Golf 4 1.6 benzin/gaz

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Korr 18:03 ,

Golf 4 1.6 benzin/gaz

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Korr 23:43 Dyqani ,

SHITUR

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 22:03 ,

tuareg

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 14:54 ,

Golf 5 1.9 Nafte

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 23:15 ,

Shitet Golf 5 i sapoardhur nga Gjermania

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Korr 21:06 Dyqani ,

SHITUR

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 13:49 Dyqani ,

❌S H I T U R❌

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Korr 13:19 ,

golf 7 1.4 benzine automat 2015 okazion!!!!

Historiku i makinës

8 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Korr 14:47 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

Historiku i makinës

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Korr 21:14 ,

Volswagen golf 6

Historiku i makinës

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 11:58 ,

Golf V 1.9 TDI

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 13:15 ,

Shitet Golf 4 1200euro

Historiku i makinës

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 20:56 ,

Shitet golf 5

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 09:31 ,

Golf 5

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 17:07 ,

Volswagen Golf 5

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 20:48 ,

Golf 5 2.0 TDI

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Qer 18:58 ,

Shitet

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Qer 11:48 Dyqani ,

❌S H I T U R❌

Historiku i makinës

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 09:14 ,

Golf 4 1.6 Benzin+ Gaz

Historiku i makinës

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 12:10 ,

Gof 4 1.9Tdi

Historiku i makinës

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Maj 15:13 ,

VW GOLF 5 1.6 BENZIN-GAZ 2008

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 11:37 Dyqani ,

❌SHITUR❌

Historiku i makinës

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 15:37 Dyqani ,

���� OKAZION ����

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 13:28 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

Historiku i makinës

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 01:58 ,

Volkswagen Golf 5

Historiku i makinës

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 11:19 Dyqani ,

❌SHITUR❌

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 12:10 Dyqani ,

SHITUR

Historiku i makinës

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 19:14 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

Historiku i makinës

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 11:52 ,

Golf 4 4motion

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 15:24 Dyqani ,

SHITUR

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 12:25 ,

Golf 6

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 21:23 ,

Golf

Historiku i makinës

3 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 11:29 ,

Volkswagen Golf 5 2007 2.0 TDI DSG

Historiku i makinës

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 19:20 ,

Golf 4

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 11:32 ,

Golf 6 (2010) 1.6TDI

Historiku i makinës

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Golf | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione