Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen Golf ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Mijera njoftime për VW Volkswagen Golf në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Golf në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Golf ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.Dje 16:15
Linku:
Makina , Tiranë

GOLF 6 GTD

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13
Linku:
Makina , Tiranë

GOLF 7

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 22:50
Linku:
Makina , Kavajë

Shitet Golf 6- fundi i 2011, full option

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:24
Linku:
Makina , Tiranë

Golf 6 Shitet/ Super GJENDJE

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:24
Linku:
Makina , Fier

Golf 7 ABT Fabrike, Super Full Opsion, unik ne llojin e vet

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 14:14 Makina , Elbasan

Golf 6 1.6 naft 2011 Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:11 Makina , Durrës

Golf 2007 AUTOMAT

5 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:11 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Golf 7 GTI 2.0 Benzine / Automat

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:58 Makina , Krujë

Shitet

45 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

Golf me qera/ Car for rent/ Car rental Rinas/ makin me qera

25 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

Golf 6 2012 benzin gaz

7 500 EUR

Sot 13:52 Makina , Tiranë

2013 VOLKSWAGEN GOLF 7 2.0TDI AUTOMAT

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:49 Makina , Tiranë

GOLF 6 VITI 2011 MANUAL 1.6 TDI SUPER GJENDJE.OPSIONE FULL.

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:49 Makina , Tiranë

Golf 2011 naft 1.6 okazion 5700 euro ska diskutim sot

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:46 Makina , Korçë

���� Volkswagen Golf 6 1.6 TDI DSG ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:42 Makina , Korçë

Golf 5

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

golf me qera makina me qera furgon me qera, rinas me qera

25 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 13:39 Makina , Tiranë

Golf 7 -GTE-Plug-In Hibrid -1.4 TGI

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:38 Makina , Fier

✅1.9 nafte 2007✅

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 Manual

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:38 Makina , Tiranë

makina me qera rinas aeroport vetura me qera Golf me qera

25 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 13:35 Dyqani Makina , Tiranë

GOLF 7 1.6naftf

11 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:32 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 1.9 NAFTE VITI 2006 MANUAL FULL FULL

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:32 Makina , Tiranë

GOLF 6 1.6 AUTOMAT 2010 SUPER GJENDJE

7 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN GOLF 6 2.0 NAFTE AUTOMAT

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:31 Makina , Durrës

Golf 1.9naft 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 Makina , Tiranë

makina me qera/ Golf me qera/Car rental/ rent a car

25 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 13:28 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.0 TDI ❌❌

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin ❌❌

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 13:24 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:24 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Makina , Krujë

golf 1.9 tdi i porsa ardhur nga gjermani me dogan te paguar

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina , Lushnjë

VW GOLF 5 1.9 TDI,,VITI 2006 ����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina , Fier

Golf 6

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN GOLF // 7 \\ * INDIVIDUAL * 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

GOLF 6 / 2.0 GTD / 170 HP / 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 3

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

VW GOLF VII

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:20 Makina , Kukës

golf 4 naft

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 1.9 NAFTE VITI 2004 AUTOMAT ME LIBER

4 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Makina , Lushnjë

Golf 6

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:20 Makina , Lezhë

��Shitet ose Nderrohet Golf 7-R Fabrike��

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Golf 5. 1.6 benzin motorr i thjesht viti 2005 super gjendje

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:17 Makina , Lushnjë

VW GOLF 6 ,1.6 NAFTE, VITI 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Elbasan

Golf V 2008 3.900 €����

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:17 Makina , Elbasan

Golf v 3.699 euro

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA LED FULL OPTIONS

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 GTD 2.0 TDI BLUEMOTION INDIVIDUAL LED FULL -11

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTION LED 15

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Blejm makina per pjes 0683655766

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

GOLF 6 AUTOMAT 2010 FULL OPSION

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Shitet okazion

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

GOLF 6 VITI 2011 MANUAL 1.6 TDI SUPER GJENDJE.OPSIONE FULL.

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:17 Makina , Kukës

Golf 5 GOAL

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Golf në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Golf në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej VW Volkswagen Golf në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Golf, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Golf që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen Golf


Keni VW Volkswagen Golf që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Golf shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione