Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen Golf ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Mijera njoftime për VW Volkswagen Golf në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Golf në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Golf ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.Sot 20:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2010 - Volkswagen Golf 6 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 00:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN Golf 7

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet GTD

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2011 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2010 - Volkswagen Golf 6 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 20:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET OKAZION VW Golf 7 2.0 TDI Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 7 1.6 nafte Automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:44 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Krujë

VW GOLF 6 R-LINE 2013 i sapoardhur me dogan full

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mallakastër

����Golf 6 Automat DSG 1.6 Naft 2012 ����

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2010 - Volkswagen Golf 6 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

vw golf 5 automat

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2012 Volkswagen Golf 6 Motor 2.0 TDI

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2012 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2010 - Volkswagen Golf 6 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2011 - Volkswagen Golf 1.6 TDI BlueMotion

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 2015

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 VW Golf 7 MOTOR 2.0 TDI R-Line

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 VW Golf 6 MOTOR 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2020 - Volkswagen Golf 8 2.0 TDI BMT

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2013 - Volkswagen Golf 7 GTD 2.0 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2011 - Volkswagen Golf 6 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET OKAZION VW Golf 7 Motorr 2.0 TDI Viti 2015

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

VW Golf 6 1.6TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:34 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 2.5 benzine automat gjendja perfekt

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW golf viti 2008 automatik

5 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW golf viti 2008 automatik

5 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW golf viti 2008 automatik

5 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW golf viti 2008 automatik

5 300 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW golf viti 2008 automatik

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

golf 6 automatik.

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

vw golf 1.9 automatik

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet golf 5 manual motorr 1.9 nafte viti 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 4

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW Golf V 2.0 TDI

3 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW Golf V 1.9 TDI

3 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf V 1.6 Benzin/Gaz

4 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Volkswagen Golf 4 2003 ����

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

GOLF 4 1.9 1999 MANUAL POGRADEC SHITET

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 7 AUTOMAT TDI 1.6 BLUE MOTION SUUUPER GJENDJE

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

����VW GOLF 6 1.6TDI AUTOMAT DSG 7G SUPER GJENDJE����

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN GOLF 6 TEAM HIGHLINE TDI BLUEMOTION

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:19 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet VW Golf 7 1.6 nafte viti 2014 manual

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet okazion Golf 6 automat 1,6 nafte 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:17
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 GTD

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Golf 6

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

25 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Online
Sot 20:10 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

22 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Online
Sot 20:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Golf 1.9 Nafte 6+1Marsha

Sot 20:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet 1100 euro, Golf 3, 1.9 nafte, super ekonomike

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:04 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vlorë

Vw Golf 5 1.6 Benzin Gaz Viti 2008 Me dogane..

4 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet 1100 euro, Golf 3, 1.9 nafte, super ekonomike

11 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 2006 1.9 tdi

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Golf në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Golf në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej VW Volkswagen Golf në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Golf, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Golf që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen Golf


Keni VW Volkswagen Golf që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Golf shpejt dhe lehte.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione